USB Vürüs Temizleme ve Koruma Programı – UsbFix Free İndir

UsbFix Free programı ile USB flash belleklerinize bulaşan virüsleri temizleyin. Taşınabilir flash belleklerinizdeki virüsleri siler, bozulan dosyaları onarır ve gelecekte USB belleğinizi virüs bulaşmasını önler.


Özellikle Kısayol Virüslerini Temizler

USB medya yoluyla yayılmakta olan virüs türlerini ortadan kaldıran UsbFix Free, özellikle “shortcut virus” yani kısayol virüsünü temizler.

Sponsorlu Bağlantılar

Çıkarılabilir diskler günlük görevlerin yerine getirilmesi için gereklidir, ancak virüslerin ana hedefidirler. Kötü amaçlı yazılımlar çıkarılabilir USB flash bellekleri virüs yaymak için bir ulaşım aracı olarak kullanıyor. Siz de bu gibi tehlikelerden korunmak ve bulaşan virüsleri temizlemek için UsbFix Free kullanın.

UsbFix programı, tüm virüs izlerini tamamen ortadan kaldırarak, kayıt defterine ve görev yöneticisine erişimin yanı sıra gizli dosyaların görüntülenmesi ve daha pek çok şey gibi hasar görmüş güvenlik özelliklerini de geri yükler.

USBFIX

Program, çıkarılabilir sürücülerdeki tüm enfeksiyon izlerini tamamen ortadan kaldırsa bile, dosya ve klasörleri yedeklemeye devam ediyor. Silinen dosyalar karantina klasöründeki .vir uzantılı dosyaya kaydedilir. Dosya yolu: “C:UsbFixQuarantine”

UsbFix sadece virüsleri temizlemek için değil, aynı zamanda olası tehlikeleri de önlemeye yardımcı olur. Gelecekte oluşabilecek diğer virüs tehlikelerine karşı koruma sağlamak için sürücülerde autorun.inf dosyaları oluşturur.

UsbFix Video

UsbFix Free Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2017 (9.026)
İşletim Sistemi   Win 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “USB Vürüs Temizleme ve Koruma Programı – UsbFix Free İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler