Video Format Dönüştürücü – AVS Video Converter İndir

AVS Video Converter ile videolarınızı dönüştürün. Video dönüştürme programı olarak tüm cihazlarınızda oynatmak üzere video formatlarını dönüştürün. Hemen hemen tüm formatları destekleyen bu program ile popüler web sitelerindeki videoları doğrudan program arayüzünden yükleyin.


Video Formatlarını Dönüştürün

AVS Video Converter ile neredeyse bütün video formatlarınmı dönüştürebilirsiniz. AVI, MP4, WMV, Blu-ray, 3GP, DVD, VOB, MPEG, H.263 / H.264 codec’leri, DVR-VCD, MS, MKV, FLV, vb videoların formatlarını dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Video Converter programı ile iPhone, iPad, iPod Touch, Samsung, Android tabletler, Sony PSP, Amazon Kindle, akıllı telefonlar, taşınabilir medya oynatıcılar ve daha bir çok cihazınız için video dönüştürmek işlemi yapabilirsiniz.

AVCHD, MPEG-2 HD, AVI HD, TOD / MOD, M2TS / MTS, vb. HD videolarını düzenleyin, menüler ekleyin, altyazı ekleyin ve herhangi bir video formatına dönüştürün. Aynı zamanda DVD / Blu-ray diskleri yazabilirsiniz.

Bu program ile 2K QHD ve 4K UHD videosunu ultra yeni önayarlarını kullanarak dönüştürün ve üst seviye akıllı telefonlar, tabletler ve akıllı TV’de yüksek kaliteli video oynatmanın tadını çıkarın.

Komut satırı modu ile hazır dönüşüm şablonlarını kullanarak dönüştürme işlemlerini otomatikleştirin. Tüm dönüşüm sürecini hızlandırmanıza yardımcı olur. Bir seferde istediğiniz gibi birçok video dosyasını dönüştürür.

AVS Video Converter ile FLV, F4V, vb. videoları dönüştürün, HTML sayfaları oluşturun ve Web sitenizde, Facebook’ta, Flickr’da, MySpace’de vb. video sitelerine yükleyin.

Desteklenen Formatlar

Okuma: HD Video (inc. Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), DV AVI, MP4 (inc. Apple iPad, Android tablets and Sony PSP), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, Real Video (RM, RMVB), ASF, ASX, MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, OGM, FLV, F4V, AMV, MTV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV, FLI, FLC, CDG, PPT, GVI, TRP, GIF, WTV.

Yazma: HD Video (inc. Blu-ray video, MPEG-2 HD and WMV HD), AVI (DivX, Xvid, etc.), MP4 (inc., Apple iPhone, iPad, iPod, Samsung Galaxy and Sony PSP), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, FLV, F4V, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264, MKV, MPEG1 DPG, AMV, MTV, GIF, TS, M2TS.

AVS Video Converter

AVS Video Converter Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   62 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Video Format Dönüştürücü – AVS Video Converter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler