Video Kesme Programı – Easy Video Cutter İndir

Easy Video Cutter programı basit bir video kesme ve dönüştürme programıdır. Videolarınızı hızlı bir şekilde kesebilir ve farklı cihazlarda oynatmak için dilediğiniz formatlara dönüştürebilirsiniz. Programın tek dezavantajı ücretli olmasıdır.


Video Kesme, Video Kırpma ve Format Dönüştürme

Basit bir video kesme programı olan Easy Video Cutter aynı zamanda video format dönüştürme programı olarak da iş görüyor. Easy Video Cutter programı ile videoların belirli kısımlarını kesip yeni bir video olarak kaydedebilir ve videolarınızn formatını dönüştürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Easy Video Cutter programının desteklediği video fortmatları arasında AVI, MPEG-1/2, DVD / SVCD / VCD, DAT, ASF, WMV, DivX, xVid, MOV, MP4, M4V, MPA, 3GP, MKV, F4V, RM, RMVB, FLV, VRO gibi video formatları bulunuyor.

Easy Video Cutter programı ile videoları kesebilir ve aşağıdaki video formatlarına dönüştürebilirsiniz.

AVI, MPG, MPEG, VOB, WMV, MP4, M4V, ASF, MOV, QT, 3GP, DAT, OGM, RM, RMVB, FLV, MKV, DVR-MS, TS, AMV, F4V, MTS , MT2S to AVI, MPEG, MOV, WMV, MP4, RM, iPod, iPad, HTC, PSP, iPhone, Zune, BlackBerry, Apple TV, PS3, Xbox360, Creative ZEN, Archos, iRiver, 3GP, FLV.

Sürükle bırak desteği de sunan programı video dosyalarını Flash SWF‘ye dönüştürme ve kesme imkanı da sunuyor. Ayrıca . SRT, .SUB gibi alt yazı desteği de sunmaktadır.

Keseceğiniz videoların başlangıç ve bitiş zamanlarını ayarlayabilir ve video kesme işlemini tamamlamadan önce önizleme yapabilirsiniz.

 

Program basit kullanımı ile öne çıkıyor ancak ücretli olduğu için deneme sürümünü kullanabiliyorsunuz.

easy-video-cutter

Easy Video Cutter Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   16,8 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP/Vista/7/8 (32-bit and 64-bit)

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Video Kesme Programı – Easy Video Cutter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler