Video Kesme Programı İndir – Avidemux İndir Ücretsiz

Avidemux programı ile videolarınızı kesebilir, video kırpabilir ve video format dönüştürme işlemi yapabilirsiniz. Ücretsiz bir video editörü olan Avidemux programı video düzenleme konusunda bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor.


Video Kesme, Video Kırpma ve Format Dönüştürme

Eğer sadece video kesme konusunda basit bir program arıyorsanız Avidemux programını kullanabilirsiniz. Basit ve ücretsiz bir video editörü olan Avidemux programı ile videolarınızı kesebilir ve videoları filtreyelebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Avidemux programı aynı zamanda video dönüştürme programı olarak da işlev görüyor. Program codec bileşenlerini kullanarak AVI, DVD uyumlu MPEG dosyalarını, MP4 ve ASF gibi birçok video format türlerini destekler. Aynı zamanda MP3, WAV ve OGG gibi ses formatlarını da destekler.

avidemux

Avidemux programı video kırpma özelliği ile videonun belli bir kesimini silip çıkarabilir, videoların belli bölümlerini kesip alabilir yada videoları kısaltabilirsiniz. Kestiğiniz videoları bilgisayara kaydederken de farklı formatlarda kaydedebiliyorsunuz.

Program bize bir takım ayarlar yapma imkanı da veriyor. Videoların ve seslerin kalitesini de ayarlayabiliyorsunuz. Video filtreleme özelliği sayesinde ise videoların renk ayarını yapabiliyor ve daha canlı videolar ortaya çıkarabiliyorsunuz.

avidemux-2

 

Avidemux Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   20,5 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.6.15
İşletim Sistemi   Windows Tümü

32-bit indirme linki: Avidemux (32-bit) indir

Aşağıdaki indirme butonuna tıklayarak 64-bit sürümü indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Video Kesme Programı İndir – Avidemux İndir Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler