Video Kesme ve Düzenleme Programı – AVS Video ReMaker İndir

AVS Video ReMaker ile video dosyalarını dönüşümsüz olarak düzenleyin. PVR, DVR ve DVD kameralarla kaydedilmiş videolardan istenmeyen sahneleri kesin. AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, TS, MKV, HD videolar hızlı ve dönüşümsüz bir şekilde düzenleyin ve yazdırın.


Resim ve Fotoğrafları Dönüştürün

AVS ReMaker ile videolarınızı dönüştürmenize gerek kalmadan can sıkıcı ve istenmeyen sahneleri kaldırabilirsiniz. AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, TS, MKV ve HD videoların düzenleyebilirsiniz. Videolarınızdan istenmeyen parçaları kesin, değiştirin, sahne sırasını değiştirin. Videoları dönüşümsüz kaydedin.

Sponsorlu Bağlantılar

AVI, VOB, MP4, DVD, Blu-ray, WMV, 3GP, FLV, TS, DVR-MS, MOV, MKV, H.263 / H.264 codec gibi popüler video formatlarını destekler. HD videoları da düzenleme imkanına sahipsiniz. Video kameralar ve video kameralar ile kaydedilen AVCHD, MOD, MTS / M2TS, TOD, vb. videoları düzenleyebilirsiniz. Video dosyalarını AVS Video ReMaker ile DVD veya Blu-ray disklere yazdırabilirsiniz.

Video kameralardan sabit sürücüye aktarın, dosyaları düzenleyin ve AVS Video ReMaker ile DVD’leri oluşturun.

Desteklenen Formatlar

Okuma: HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid, vb.), DV AVI, MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV (sadece MPEG-4 codec), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, ASF (sadece MPEG-4 codec), ASX (sadece MPEG-4 codec), MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, DV, FLV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV, WTV.

Yazma: HD Video (Blu-ray video, AVCHD and MPEG-2 HD), AVI (DivX, Xvid, vb.), MP4 (Sony PSP, Apple iPod ve Archos), 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), MKV, DV, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264.

AVS Video ReMaker

AVS Video ReMaker Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   10 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Video Kesme ve Düzenleme Programı – AVS Video ReMaker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler