Video Ses Artırma ve Ses Kalitesini Yükseltme Programı – Free Video Volume Booster İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz olarak videolarınızın sesini artırmak ister misiniz? Yada videolarınızın ses kalitesini artırmak ister misiniz? Free Video Volume Booster isimli bu ücretsiz programı indirerek bilgisayarınızdaki videoların ses kalitesini ve ses seviyesini artırabilirsiniz.


Ücretsiz olarak videolarınızın sesini artırmak ister misiniz? Yada videolarınızın ses kalitesini artırmak ister misiniz? Free Video Volume Booster isimli bu ücretsiz programı indirerek bilgisayarınızdaki videoların ses kalitesini ve ses seviyesini artırabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Kullanımı oldukça basit olan program, aynı zamanda oldukça şık ve modern görünümlü bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Optimize ederek ses düzeyini arttırmak istediğiniz videoları program içerisinde yer alan dosya yöneticisi yardımıyla program içerisine atmanız gerekiyor. Program ne yazık ki sürükle bırak yöntemini desteklememektedir.

Free Video Volume Booster

Sonrasında ses düzeyi üzerinde yapmak istediğiniz artış miktarını 1 ile 20 desibel arasında yer alan değerlerden seçmeli ve dosyaların kaydedileceği klasörü de belirledikten sonra “Optimize” butonu yardımıyla video dosyasını optimize etme işlemine başlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Çoklu video optimizasyon işlemleri için de destek sunan Free Video Volume Booster ile video dosyalarınızın ses düzeyi ve ses kalitesi her zamankinden çok daha iyi olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Video Ses Artırma ve Ses Kalitesini Yükseltme Programı – Free Video Volume Booster İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler