Video ve Resimlere Efekt Verme Programı – Particle Illusion İndir Download Yükle

Particle Illusion isimli program ile resim ve videolarınıza harika efektler ekleyebilirsiniz. Profesyonel bir program olan Particle Illusion programı hızlı ve basit bir şekilde harika efektleri uygulamanızı sağlar. Patlama, duman, yangın, soyut efektler gibi birbirinden etkileyici efektleri verebilirsiniz.


Harika Efekt Programı Particle Illusion

Particle Illusion isimli program ile resim ve videolarınıza harika efektler ekleyebilirsiniz. Profesyonel bir program olan Particle Illusion programı hızlı ve basit bir şekilde harika efektleri uygulamanızı sağlar. Patlama, duman, yangın, soyut efektler gibi birbirinden etkileyici efektleri verebilirsiniz. Programın nasıl kullanıldığını anlatan bir de video bulacaksınız.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 13.4 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: 30 Gün
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Particle Illusion indir, Particle Illusion download, resimlere efekt verme programı, video efekt verme programı, Particle Illusion nasıl kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

OpenGL kullanarak gerçek zamanlı (ya da yakın gerçek zamanlı) izleme ile efekt uygulamalarını önizlemesine bakılabilir ve kare kare oluşturma ile zaman çizelgesi düzenlenebilir. Program içinnden birkaç adımda video ve resimlere efekt eklenebilir ve bazı parametreler (örn.büyüklük) değiştirilebilir.

Programın efekt ekleme menüsünden patlama, yangın, duman, sis, şelale, kıvılcım, havai fişek, yağmur, kar, sihirli efektler gibi çeşitli efektler uygulanabilir. Efektler için ayrıca ince ayarlama ve düzenleme yapılabilir.

Program bağımsız bir uygulama olduğundan, desteklediği video ve resim üzerinde görüntü sırası değiştirme, başlangıç ve bitiş kısımlarına efekt ekleme gibi işlemler yapılabilir ve oluşturulan çıktı çalışma kaydedilebilir.

Program sayesinde ev yapımı video ve ya da fotoğraflara çeşitli efektler ekleyip video ve resmin daha etkileyici ve görsel olması sağlanabilir. Ayrıca içinnde bulunnan yüzlerce grafik ve arkaplan uygulamasıyla da hoş çalışmalar olması sağlanabilir.

Particle Illusion

Programın ana ekranının altında bulunan (File menüsünün altında) küçük siyah kareye çift tıklayıp, video ve resim dosyası seçerek işe başlanabilir.

Program ASF, AVI, WMV, BMP, CMP, IFF, JPG, PCT, PNG, PSD, RLA, RPF, SGI, TGA, TIF ve Mac için QT dosyalarını destekler.

Programın hem Windows hem de Macintosh sürümü vardır.

Windows 2000, XP, XP 64-bit, Vista, Win 7, Macintosh PowerPC G4, G5 (G3) veya Intel Mac. OS X 10.2.8 ve üstünü destekler.

Kısıtlama ve lisans:
Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 399$’dır.

Particle Illusion Kullanımı

Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Video ve Resimlere Efekt Verme Programı – Particle Illusion İndir Download Yükle”

  1. korhan dedi ki:

    kaydeettım ama göruntu yok nerde hata yapıyorum acıl yardım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler