Webcam Kamera Görüntülerini Kaydetme Programı İndir – Kamerah İndir Download Yükle Bedava

Webcam kameranız ile görüntü kaydetmek isteyenler için güzel bir program. Web kameranız ile kaydettiğiniz görüntüleri video dosyası olarak bilgisayarınıza kaydeden Kamerah isimli bu program ücretsiz olarak indiriliyor. Kayıt yapmayı düşünenler için ideal bir webcam görüntü kaydetme programıdır.


Kamerah İle Webcam Video Kaydı Yapın

Webcam kameranız ile görüntü kaydetmek isteyenler için güzel bir program. Web kameranız ile kaydettiğiniz görüntüleri video dosyası olarak bilgisayarınıza kaydeden Kamerah isimli bu program ücretsiz olarak indiriliyor. Kayıt yapmayı düşünenler için ideal bir webcam görüntü kaydetme programıdır.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,1 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Kamerah kullanıcılara canlı webcam görüntülerini kaydetme, kendi videolarını yaratma ve bu videoları sabit disklerine kaydetme imkanı sunmaktadır. Kamerah bilgisayarınıza bağlı kameradan aldığı görüntüyü oldukça kolay ve pratik bir biçimde video dosyasına dönüştürebilmektedir. Tek yapmanız gereken web kameranız bilgisayarınıza bağlıyken programı açarak büyük kırmızı Record tuşuna tıklamaktır.

Kamerah

Kamerah’ın size kaydedilecek video için kalite ve renk ayarı seçenekleri sunması oldukça kullanışlı bir özelliktir. Program ile video parlaklığını, kontrastını, görüntü keskinliğini, odak noktasını ayarlayarak net olmayan görüntüyü iyileştirebilir, karanlık webcam görüntülerini daha aydınlık gösterebilirsiniz. Kamerah’ın sunduğu kalite seçenekleri size kaydedeceğiniz videonun dosya boyutunu ayarlama imkanı da sunar. Kamerah ile videonun kaydedileceği çözünürlüğü, sıkıştırma metodunu ve daha birçok farklı parametreyi değiştirebilir, tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun videolar yaratabilirsiniz.

Eğer webcaminiz aracılığıyla video çekmek istiyorsanız Kamerah sizin ihtiyacınızı karşılayacak ücretsiz ve oldukça kullanışlı bir programdır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Webcam Kamera Görüntülerini Kaydetme Programı İndir – Kamerah İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler