Windows 10 (32-Bit) İndir – Türkçe Ücretsiz Windows 10 İşletim Sistemi İndir Yükle

Windows 10 işletim sistemi PC, tablet ve akıllı telefon işletim sistemlerini tek bir işletim sisteminde toplayarak kullanıcılara büyük bir kolaylık sunuyor. 32 Bit Windows kullanıcıları bu Windows 10 indirme aracını indirerek Windows 10 işletim sistemine geçiş yapabilirler.


Windows 10’a Geçmenin Zamanı Geldi!

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10’u ücretsiz olarak indirip hemen yükseltme yapabilir yada format atarak bilgisayarınızı Windows 10’a geçirebilirsiniz. Gelişmiş özellikleri, yeni arayüzü, başlat menüsü, oyun deneyimleri ve daha bir çok yenilikten faydalanmak için yeni Windows işletim sistemi Windows 10’a geçmek için acele edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü ve mobil işletim sistemlerini tek bir işletim sisteminde toplayan Microsoft, Windows 10 ile birlikte kullanıcılara yepyeni bir deneyim sunuyor.

32-bit işletim sistemli Windows 10 kurmak isteyenler aşağıdaki linkten Windows 10 indirme aracını bilgisayarlarını indirsinler. Küçük boyutlu bu aracı indirdikten sonra Windows 10 işletim sistemini indirmeye başlayacaksınız. Ancak bunun için bilmeniz gerekenler var;

windows 10

Windows 10 İndirirken Dikkat Edilecekler

Bilgisayarınızda en az 4 GB’lık bir indirme alanı olmalı. Yada en az 4GB boş alan bulunan USB flash bellek yada DVD bilgisayarınıza takarak kurulum diski de oluşturabilirsiniz.

İlk defa Windows 10 yükleyecek olanlar eski ürün anahtarlarını bir yere not etsin.

Daha sonra Windows 10 indirme aracını indirin ve çalıştırın. Çalıştırdığınızda karşınıza gelen yönergeler ile yükleme işlemini direkt yapabilir yada dilerseniz USB veya DVD kullanarak ISO kurulum diski oluşturabilirsiniz.

Windows 10 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 17.4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Windows 10 (32-Bit) İndir – Türkçe Ücretsiz Windows 10 İşletim Sistemi İndir Yükle”

  1. celal dedi ki:

    harika teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler