Windows 10 Casus Yazılım Kapatma ve Temizleme – Destroy Windows 10 Spying

Özellikle Windows 10 ile birlikte Microsoft’un kullanıcıları izlediği ve verilerine eriştiği gerçeği daha fazla gün yüzüne çıktı. Microsoft’un sizi izlemesini istemiyorsanız casus yazılım ve uygulamaları kaldırmalısınız. Destroy Windows 10 Spying programı bilgisayarın sizi izlemesini engelliyor ve izleyen Windows uygulamalarını kaldırıyor.


Sizi İzleyen Casus Yazılımları Önleyin

Destroy Windows 10 Spying, gönderilen anonim veriyi engelleyebilen taşınabilir bir uygulamadır. Bu program ile uygulamaları da kaldırabilirsiniz. Destroy Windows 10 Spying programı Windows varsayılan programlarını silebilir. Bununla birlikte bazı işlemler geri döndürülemez olduğu için öncesinde sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu kullanıcı dostu ve sezgisel arayüzü ile Windows 10’un etkinliğinizi izlemesini ve gizlilik ayarlarınızı iyileştirmesini önleyin. Windows 10, Başlat Menüsü ve yenilenmiş simgeler gibi kullanıcıların beklediği pek çok özelliği getirse de, birkaç sorunla karşı karşıya kalmış ve çok önemli olanı izleme davranışıyla ilgilidir. Destroy Windows 10 Spying, bu sorunu çözmeyi amaçlayan birçok uygulamalardan biridir.

Windows 10 Casus Destroy’un bir diğer kullanışlı özelliği, birkaç yerli Windows 10 programından kurtulma olanağı sunuyor.Daha net bir şekilde söylemek gerekirse, XBox, Solitaire, OneDrive, Mail, Takvim, People veya Builder 3D’yi ve çeşitli medya araçlarını (Haber, Hava Durumu veya Spor) kaldırabilirsiniz.

Hosts dosyasına Windows 10 bilgisayarınızdan erişmek ya da tüm içeriğini temizlemek istediğinizde bu yardımcı programı kullanabilirsiniz.

Ayrıca, Gizlilik seçeneklerine doğrudan bu uygulamadan erişebilir ve diğer ayarları manuel olarak devre dışı bırakabilirsiniz. Bu yöntemin dezavantajı, eylemlerinizin güvenli olduğundan emin olmanız için teknik açıdan yetkin bir kullanıcı olduğunuzdur.

Sonuç olarak, Destroy Windows 10 Spying, Windows 10’u kullanırken gizlilikten endişe edenler için kullanılabilir.

Destroy Windows 10 Spying Özellikleri

  • Tüm casus yazılım modüllerini kaldır
  • Casusluk uygulamaları kaldırın
  • Hosts dosyasına casusluk alanları ekleyin
  • Casusluk hizmetlerini kaldırın
  • Windows 10 Metro Uygulamalarını Kaldırın
  • Office 2016 telemetreyi kaldırın
  • Açık kaynak kodlu

Destroy Windows 10 Spying

Destroy Windows 10 Spying Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   14.5 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   1.6.722
İşletim Sistemi   Windows 7/8 / 8.1 / 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 Casus Yazılım Kapatma ve Temizleme – Destroy Windows 10 Spying”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler