Windows 10 Gizlilik Ayarı Programı – Ashampoo AntiSpy for Windows 10 İndir

Windows 10 tarafından otomatik olarak toplanan verilerinizi gözden geçirmek, güvenlik ayarlarını yapmak, gizliliğinizi ihlal eden ayarları iptal etmek ve konum hizmetlerini devre dışı bırakmak için bu programu kullanın.


Windows 10 Gizlilik Ayarlarını Kısıtlayın

Windows 10 ile birlikte Microsoft kullanıcıların verilerine daha fazla erişiyor ve bunu kullanıcılara bildirme konusunda fazla şeffaf değil. Sizin hangi bilgilerinizi ne kadar kullandığı konusunda detay vermeyen Microsoft, istemeyeceğiniz bir çok bilgiyi kullanabiliyor. Eğer bu durum sizi rahatsız ediyorsa Ashampoo AntiSpy for Windows 10 programını kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 programı ile Microsoft’un takviminize, e-postalarınıza, konumunuza ve diğer birçok ayarınıza erişme ayarlarını yeniden yapılandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra kritik sistem ayarlarını da gözden geçirip devre dışı bırakabiliyorsunuz. Böylece gizliliğinizi koruma konusunda kendiniz önlem alabiliyorsunuz.

Sonuç olarak Windows 10 tarafından otomatik bir şekilde verilerinizin toplanmasını önlemek için Ashampoo AntiSpy for Windows 10 programını kullanabilirsiniz. Programı kurup çalıştırdığınızda her ihtimale karşı size bir geri yükleme noktası oluşturmayı önerir. Güvenliğiniz açısında geri yükleme noktası oluşturmayı ihmal etmeyin.

Ashampoo AntiSpy for Windows 10 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 410 KB
Dil: Türkçe
Versiyon: 1.0.6
İşletim Sistemi:  Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 Gizlilik Ayarı Programı – Ashampoo AntiSpy for Windows 10 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler