Windows 10 Gizlilik Ayarlarını Değiştirme Programı – W10Privacy İndir

W10Privacy programı ile Windows bilgisayarın sizi izlemesini önleyebilirsiniz. Microsoft Windows 10 ile birlikte dahili ve uygulamalar üzerinden kullanıcı verilerini toplar. Ancak W10Privacy programı ile gizlilik ayarlarını değiştirebilirsiniz.


Windows’un Sizi İzlemesin Önleyin

Varsayılan olarak, Windows 10’daki gizlilik ve veri korumayla ilgili çok tartışılabilir ayar seçenekleri bulunuyor. Microsoft normal bir kullanıcının görmesini istemediği bazı ayarları sayısız menüde gizler. Bu nedenle kullanıcılar mevcut ayarları nispeten açıkça görüntülemek ve gerekirse istenen seçenekleri değiştirmek istediğinde bunu yapamaz.

Sponsorlu Bağlantılar

W10Privacy programı Windows’un tarama alışkanlıklarınızı izlemesini önlemek için tasarlanmıştır. Bu program ile istemediğiniz ayarları yalnızca devre dışı bırakabilirsiniz.

Gizlilik, tüm insanlar için önemlidir, çünkü kimse hareketlerinin her adımda izlenmesini sevmez. Aynı şey bilgisayar kullanıcıları için de geçerlidir.

W10Privacy, teknik açıdan yetkin bir kullanıcı olmasanız bile, tüm izleme öğelerini PC’nizden kaldırmaya odaklanır. Yine deherhangi bir ayara müdahale etmeden önce bir geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

W10Privacy programı taşınabilir bir programdır ve bilgisayarınıza yüklemenize gerek yoktur. İsmi her ne kadar W10Privacy olsa da herhangi bir sorun olmaksızın Windows 8.1 bilgisayarlarda da kullanılabilir.

Cihazınızla ilgili konum ayrıntılarını devre dışı bırakarak, SmartScreen Filtresini kapatarak veya reklam kimliğinizi kullanmalarını önleyerek başlayabilirsiniz. Ayrıca takvim kayıtlarına, mesajlarınıza, hesap bilgilerinize (örneğin ad veya resim) veya radyo istasyonlarına erişmesini durdurabilirsiniz.

Edge, Windows 10’un yeni varsayılan tarayıcısıdır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumak için seçeneklerden bazılarını değiştirebilirsiniz. Bu şekilde, parolaları veya form girişlerini kaydetmeyi devre dışı bırakabilir, üçüncü taraf çerezlerini engelleyebilir veya SmartScreen Filtresinin şüpheli sitelere ve web sitelerine karşı korunmasını engelleyebilirsiniz.

OneDrive uygulamasının, başlangıçta çalışmasını durdurabilir ve ayrıca Dosya Gezgini kenar çubuğundan da kaldırılabilirsiniz. Aygıtınızı yeniden başlatmaya hazır olduğunuzda, dosya depolama için OneDrive kullanımını engelleyebilirsiniz.

W10Privacy

W10Privacy Program Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.7 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   2.2.0.1
İşletim Sistemi   Windows 10 / Windows 8 / Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 Gizlilik Ayarlarını Değiştirme Programı – W10Privacy İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler