Windows 10 Hızlandırma Programı – Windows 10 Manager İndir

Windows 10 Manager programı isminden de anlaşılacağı üzere Windows 10 Yönetme programıdır. Windows 10 araçlarının tamamını tek bir program ile size sunan bu program bilgisayarınızı temizleme, optimize etme, hızlandırma ve özelleştirme araçlarını sunar.


Windows 10 Manager İle Daha Hızlı PC

Windows 10 bilgisayarınız için komple bakım ve hızlandırma programı arıyorsanız Windows 10 Manager programını indirin. Windows 10 Manager programı bilgisayarınız için all-in-one bir araçtır. Windows 10 bilgisayarınızı temizlemek, optimize etmek, onarmak ve hızlandırmak için gerekli olan bütün araçları tek bir programda size sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 bilgisayarın ihtiyacı olabilecek her türlü aracı farklı kategoriler altında size sunan Windows 10 Manager programı içerisinde aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere Bilgi, Optimizasyon, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ ve Çeşitli Araçlar kategorileri yer alıyor. Bu kategoriler altında ihtiyacınız olan bütün araçlar size sunuluyor.

Information (Bilgi): Sistem geri yükleme, Microsoft ürünlerinin ürün anahtarını bulma, sistem ve donanım hakkında bilgi alma işlemlerini Information yani Bilgi kategorisinden alabilirsiniz.

Optimizasyon kategorisinde ise bilgisayarın performansını artırıp, bilgisayarı hızlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Cleaner yani Temizleyici kategorisinden ise bilgisayarınızdaki disk alanlarını görüntüleyebilir, program kaldırabilir, kalıntıları kaldırabilir ve komple bir temizlik yapabilirsiniz.

Customization yani Özelleştirme kategorisinden ise masaüstü, başlat, bildirim alanı ve daha bir çok bilgisayar parametlerini özelleştirebilirsiniz.

Security yani Güvenlik adımından bilgisayarının sistem güvenliğini arıtacak önemler alabilirsiniz. Hassas dosyalar için şifreler verebilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Network yani Ağ kaegorisinden internet bağlantısı ve ağ ayarlarını optimize edebilir ve kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz.

Çeşitli Araçlar kategorisinden ise faydalı bir çok araca ulaşabilirsiniz.

windows-10-manager-1

 

Windows 10 Manager Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  21 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 Hızlandırma Programı – Windows 10 Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler