Windows 10 İçin Instagram Uygulaması – Instagram PC İndir

Windows 10 masaüstü bilgisayarlar ve tabletler için resmi Instagram uygulaması yayımlandı. Instagram PC uygulaması ile mobil uygulamasının hiçbir farkı bulunmuyor. Windows 10 PC’de Instagram uygulaması ile fotoğraf ve videolar paylaşabilir, hikayeler oluşturabilir ve mesajlar gönderebilirsiniz.


Windows 10 PC İçin Instagram Çıktı

Windows 10 işletim sistemli bilgisayarlarınız ve tabletleriniz için Instagram uygulaması resmen çıktı. Masaüstü bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde Instagram uygulamasını kullanabilirsiniz. Instagram PC uygulaması ile mobil uygulaması birebir aynı özellikleri içeriyor. Yani mobil Instagram uygulaması üzerinde yaptığınız her şeyi Windows 10 Instagram uygulaması üzerinden de yapabileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Masaüstü bilgisayar için Instagram uygulaması Hikayeler, Direct ve Keşfet özelliklerini sunuyor. Fotoğraf ve videoları paylaşabilir, düzenleyebilir, harika filtreler ekleyerek arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Kendi hikayelerinizi oluşturmak için fotoğraf ve videoları kullanabilir ve bunlar birleştirerek tek bir video olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızın hikayelerini de kendi akışınız üzerinden takip edebilirsiniz.

Takip ettiğiniz kişilere fotoğraf, video, metin gibi mesajları direk gönderebilirsiniz. Instagram gönderilerinizi de Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda hemen paylaşabilirsiniz.

instagram-windows-10

Instagram Uygulama Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   54 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Windows 10 PC ve Tablet
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 İçin Instagram Uygulaması – Instagram PC İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler