Windows 10 İçin Netflix İndir – Film ve Dizi İzleme Programı İndir

En popüler dizi ve film izleme servisi olan Netflix’in Windows 10 uygulamasını indirin ve dilediğiniz dizi ve filmi uygulama üzerinden izleyin. En son film ve dizileri Netflix’te sizi bekliyor. İlk bir ay ücretsiz olarak bütün dizi ve filmleri izleyebilir ve dilerseniz aboneliğinizi ücretli bir şekilde uzatabilirsiniz.


Windows 10 İçin Film ve Dizi İzleme Programı

Türkiye’ye de giriş yaptıktan sonra hızla kullanıcı sayısı artan Netflix, Windows 10 cihazlar için de uygulamasını yayınladı. Windows 10 bilgisayarınız üzerinden Netflix uygulamasına giriş yapın ve hızlı ve kolay bir şekilde dünyaca ünlü dizileri ve filmleri altyazılı ve Türkçe dil seçenekleri ile izleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Netflix ücretli bir şekilde abone olduktan sonra en son çıkan dizileri ve filmleri herkesten önce izleme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Çok da yüksek sayılmayacak bir abonelik ücreti ödeyerek dizi, film ve programları izleyebileceksinizç

Netflix Türkiye’deki kullanıcılarına ilk bir ay ücretsiz abonelik imkanı da sunuyor. Bir ay boyunca servisi ücretsiz olarak deneyip, bütün dizi ve filmleri izleyebiliyorsunuz. Memnun kalmanız halinde üyeliğinizi uzatabiliyorsunuz.

netflix

Netflix Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   10 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows 8.1 ve üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 İçin Netflix İndir – Film ve Dizi İzleme Programı İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler