Windows 10 PC İçin Resmi Facebook Messenger Uygulaması – Messenger İndir

Popüler mesajlaşma uygulaması Facebook Messenger uygulamasının resmi masaüstü uygulaması ile arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya başlayın. Windows 10 bilgisayarınızın masaüstünden direkt arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir ve mesajlarınızın okunup okunmadığını görebilirsiniz.


Facebook Messenger PC İndir

Facebook Messenger uygulamasının Facebook tarafından geliştirilen resmi masaüstü uygulamasını hemen indirin ve Facebook arkadaşlarınız ile direk mesaüstünden sohbet edin. Facebook arkadaşlarınızdan mesaj gelince Facebook.com’a gitmenize gerek kalmadan direk bilgisayarın masaüstünden mesajlaşabileceğiniz bu uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Facebok’ta gelen hiçbir mesajı kaçırmaz ve mesaj geldiği zaman masaüstünde sizi uyaran bir kutucuk görürsünüz. Bu Messenger uygulaması ile fotoğraflar, videolar, GIF’ler ve daha fazlasını gönderip alabiliyorsunuz. Sohbetlerinizde kullanabileceğiniz çıkartmalar da bulunuyor.

Messenger uygulaması ile gönderdiğiniz mesajların arkadaşlarınız tarafından görülüp görülmediğini anlayabiliyorsunuz. Yine bu uygulama ile gruplar kurabilir ve grup sohbetleri yapabilirsiniz.

Facebook Messenger PC

Messenger Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 76 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem  Windows 10 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 PC İçin Resmi Facebook Messenger Uygulaması – Messenger İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler