Windows 10 Temiz Kurulum Aracı – Refresh Windows İndir

Temiz bir Windows 10 kurulumu yapmak istiyorsanız Refresh Windows aracını indirin. Refresh Windows aracı sayesinde sıfırdan Windows 10 işletim sistemini kurabilirsiniz. Windows 10 bilgisayarınızı ilk günkü haline döndürmek bütün sorunlardan kurtulmak artık çok kolay.


Refresh Windows İle Sıfırdan Windows 10 Kurulumu

Refresh Windows aracı ile temiz bir Windows 10 kurulumu yapabiliyorsunuz. Windows 10 işletim sistemini sıfırdan kurmak için Refresh Windows aracı işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor. Windows 10 temiz kurulum yapmak için kurulum USB belleği yada DVD’si oluşturmanıza gerek kalmadan bu küçük araç her şeyi otomatik olarak yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Refresh Windows kurulum aracı Windows 10 Home veya Windows 10 Pro sürümleri için temiz kurulum yapma imkanı tanıyor. Windows 10 Insider önizleme sürümünü kurabiliyorsunuz ancak ilerleyen zamanlarda Windows 10 Final sürümünü de bu araç ile kurmak mümkün olacak.

Refresh Windows aracı ile temiz kurulum yaptığınızda bilgisayarınıza yüklediğiniz bütün uygulama ve programlar silinir. Ayrıca lisanslı bütün programlarda temizleneceği için linsans anahtarlarınızı yedeklemeniz önerilir. Kişisel dosyalarınızı da koruyarak bilgisayarınızı sıfırlayabiliyorsunuz.

Bu aracı indirdikten sonra 3GB’tan fazla boyuta sahip Windows 10 Insider sürümü bilgisayarınıza indirilecek ve indirme işlemi tamamlanınca kurulumu başlatacaksınız. Kurulumu başlatınca yükleme otomatik bir şekilde devam edecek.

refresh-windows-ile-windows-10-kurulumu-2

Refresh Windows Program Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   367 KB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Windows 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 10 Temiz Kurulum Aracı – Refresh Windows İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler