Windows 7 (64Bit) İçin IE11 İndir – Internet Explorer 11 Final Türkçe İndir Download Yükle

Windows 7 64Bit kullanıcıları için Internet Explorer 11’in final sürümü yayımlandı. Internet Explorer 11 Final sürümünü Türkçe olarak indirebilirsiniz. 64Bit işletim sistemli Windows 7 kullanıcıları IE11 Final Sürümünü ücretsiz olarak hemen indirip kullanabilirler.


Internet Explorer 11 Final Sürümü

Windows 7 64Bit kullanıcıları için Internet Explorer 11’in final sürümü yayımlandı. Internet Explorer 11 Final sürümünü Türkçe olarak indirebilirsiniz. 64Bit işletim sistemli Windows 7 kullanıcıları IE11 Final Sürümünü ücretsiz olarak hemen indirip kullanabilirler.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 55,6 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win7 (64Bit)

internet explorer 11 final sürümü, internet explorer 11 türkçe indir, IE11 windows 7, internet explorer 11 indir, internet explorer 11 gezginler

IE11 Yenilikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft‘un yıllara meydan okuyan internet tarayıcısı internet explorer‘ın yeni sürümü kullanıcılara sunduğu internet gezinti ve web uygulamaları çalıştırma hızı artışı ile ön plana çıkıyor. Yapılan benchmark testlerinde önceki sürümlerinin haricinde Google Chrome ve Firefox gibi dişli rakiplerini hız anlamında geride bırakabilen Internet Explorer 11 görsel anlamda da önemli geliştirmeler sunmakta.

Internet Explorer 11 ile artık tarayıcınız yüksek çözünürlüğe sahip ekrananız için daha iyi ölçeklendirme sunacak. Internet Explorer 11’in yapılan ölçümlerde çok sayıda sekme açıkken Chrome ve Firefox’tan daha düşük bellek kullanımına sahip olduğu da nto edilmekte. Bu da düşük sistem özelliklerine sahip dizüstü bilgisayarlar, netbooklar ve masaüstü bilgisayarlar için çok daha iyi bir gezinti deneyimi yaşatacağı anlamına geliyor.

Internet Explorer 11 (Windows 7)

Internet Explorer 11 yenilenmiş geliştirici araçları, Java geliştirmeleri ve WebGL desteği ile güncel teknolojiyi göz ardı etmiyor ve uzun vade göze alınarak geliştirilmiş bir tarayıcı olduğunu kanıtlıyor.

IE11 Sistem Gereksinimleri

Internet Explorer 11’i bilgisayarınıza yükleyebilmeniz için şu sistem gereksinimlerine sahip olmanız gerekmektedir:

  • Service Pack 1 yüklü Windows 7
  • İşlemci: 1 gigahertz (GHz) 64 bit (x64) işlemci
  • RAM: 512 MB RAM
  • Sabit disk alanı: 120 MB (64 bit)
  • Görüntü: Super VGA (800 x 600) veya daha yüksek çözünürlüklü 256 renkli monitör
  • Internet erişimi

Ayrıca bakınız: Internet Explorer 11 – Windows 7 (32Bit)

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 (64Bit) İçin IE11 İndir – Internet Explorer 11 Final Türkçe İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler