Windows 7 Hızlandırma ve Optimize Etme Programı – Tweak7 İndir

Windows 7 hızlandırma ve bilgisayardan daha iyi performans almak için Tweak7 programını indirin. Başlangıçta çalışan programları yönetebilir, otomatik olarak çalışan Windows hizmetlerini durdurabilir ve bilgisayarınızı yavaşlatan sorunları tespit ederek giderebilirsiniz.


Windows 7 Performansını Artırın

Tweak7 programı ile Windows 7 bilgisayarınızın performansını artırabilir ve bilgisayarın davranışlarını optimize edebilirsiniz. İstenilen hemen her akla sistem seçeneği kapsayacak özellikleri bu programda bulabilirsiniz. Bütün bilgisayar kullanıcılarının anlayacağı şekilde basit olarak tasarlanmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tweak7 programı ile bilgisayarınızı başlattığınızda çalışan gereksiz programları kapatarak bilgisayarın yavaşlamasını önleyebilirsiniz. Otomatik olarak çalışan Windows hizmetlerini kapatarak performansı artırabilirsiniz.

Tweak7 ile zararlı yazılımlara karşı korumak veya Windows kullanılabilirliğini artırmak için bilgisayarda güvenlik özellikleri ayarlayın. Görünen sürücüleri güncel olup olmadığını kontrol edin. Eski sürümler bilgisayarınızın performansını düşürebilir.

tweak7

Tweak7 Program Detayları

Lisans:  Deneme Sürümü (30 gün)
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son sürüm
İşletim Sistem   Windows 7
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 Hızlandırma ve Optimize Etme Programı – Tweak7 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler