Windows 7 ve Vista Sorunlarını Giderme Programı İndir – FixWin İndir Yükle

Windows 7 ve Vista bilgisayarlarınızda ortaya çıkan problemleri çözmek için kullanabileceğiniz en iyi program hiç şüphesiz FixWin programıdır. FixWin programı ile Windows 7 ve Vista sistemler üzerinde sık sık ortaya çıkan problemleri tek tıklama ile çözebileceksiniz.


Windows 7 ve Vista Hatalarını Düzeltin

Windows 7 ve Vista işletim sisteminde ortaya çıkan sorunları ve hataları düzeltmek için FixWin programını kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda karşınıza çıkacak olan sorunları tek tık ile çözebilir, Kayıt Defteri düzeltmeleri yapabilir ve bozuk dosyaları düzeltebilirsiniz. Herhangi bir neden dolayı Windows 7 ve Vista bilgisayarınızda meydana gelen hataları FixWin programı tek tıklama ile çözüyor.

Windows için FixWin programı her zaman için bilgisayarınızda olması gerekiyor. Kurulum gerektirmeyen bu programı, ne zaman bir sorun ile karşılaşırsanız çalıştırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Programı indirdiğinizde otomatik olarak bilgisayarınızın Windows 7 yada Vista olduğunu algılıyor ve ona göre sorunları bulup çözüyor.

Geri Dönüşüm Kutusu sorunlarını düzeltme, sağ tıklama menüsünün devre dışı bırakılma sorununu düzeltme, Windows Media Center sorunlarının düzeltilmesi, malware saldırıları sonrası ortaya çıkan sorunların düzeltilmesi ve diğer genel sorunların düzeltilmesi için bu programı kullanın.

Ayrıca bkz:

FixWin

FixWin Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 174 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Windows 7 ve Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Vista Sorunlarını Giderme Programı İndir – FixWin İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler