Windows 7 ve Windows 8 İçin Justin Bieber Teması İndir – Justin Bieber: Never Say Never Teması İndir Download Yükle Bedava

Dünyaca ünlü genç sanatçı Justin Bieber’ı masanızın üzerine getirin. Windows 7 ve Windows 8 için Microsoft tarafından hazırlanan Justin Bieber teması ile sevdiğiniz sanatçı masaüstü arka planını süsleyecek. Justin Bieber’ın üç boyutlu resimlerini bu temada bulabileceksiniz.


Masaüstü Justin Bieber Teması 

Dünyaca ünlü genç sanatçı Justin Bieber’ı masanızın üzerine getirin. Windows 7 ve Windows 8 için Microsoft tarafından hazırlanan Justin Bieber teması ile sevdiğiniz sanatçı masaüstü arka planını süsleyecek. Justin Bieber’ın üç boyutlu resimlerini bu temada bulabileceksiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4,5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Justin Bieber’ın Ontario’nun küçük Stratford kasabasındaki bir sokak müzisyeni olarak başlayıp Internet fenomeni ve dünya çapında bir süper yıldız olmasıyla sonuçlanan esin verici yolculuğunu, bu ücretsiz Windows temasında Bieber’ın 3 boyutlu konser filminden alınma görüntüler eşliğinde izleyin.

Justin Bieber’ın son “şaheseri” Never Say Never filminden sahneleri duvar kağıdı, mor, pembe gibi renkleri de çerçevelere yerleştiriyor.

Justin Bieber Never Say Never teması

Temalar, bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arka plan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşimidir. Temayı indirdiğinizde tüm görüntüler indirilir.

Bu tema yalnızca Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümlerinde kullanılabilir.

Windows 8 ve üzeri için indir

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Justin Bieber Teması İndir – Justin Bieber: Never Say Never Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler