Windows 7 ve Windows 8 İçin Kar ve Buz Teması İndir – Kar Taneleri ve Buz Teması İndir Download Yükle Bedava

Kar Taneleri ve Buz teması ile kışın harika görüntüsü masaüstüne gelsin. Kısa özel bir tema arayanlar için Kar Taneleri ve Buz teması güzel bir tercih olacak. Kar tanelerinin eşsiz güzelliği ve buzun kusursuz hali bilgisayarınızı süsleyecek.


Kar Taneleri ve Buz Masaüstüne Düşsün

Kar Taneleri ve Buz teması ile kışın harika görüntüsü masaüstüne gelsin. Kısa özel bir tema arayanlar için Kar Taneleri ve Buz teması güzel bir tercih olacak. Kar tanelerinin eşsiz güzelliği ve buzun kusursuz hali bilgisayarınızı süsleyecek.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Kar tanelerinin eşsiz simetrisinin ve buzun mavi çizgilerinin yakın çekim görüntüsünü masaüstünüze ekleyin. Bu ücretsiz Windows temasını indirin ve enfes kar tanesi ve buz görünümlerinin sizi kışın soğuk güzelliğine götürmesine izin verin.

Bütün Kış Temaları İçin Tıklayınız…

Kar Taneleri ve Buz teması

Kar Taneleri ve Buz Teması bilgisayarınızı da kişiselleştiriyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında pencere renklerinin değişmesi, uyarı sesleri ve arka plan resimleri yer alıyor.

Bu temayı kullanabileceğiniz Windows sürümleri arasında Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümleri bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Kar ve Buz Teması İndir – Kar Taneleri ve Buz Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler