Windows 7 ve Windows 8 İçin Karlı Bahçe Manzaraları Teması İndir – Kış Bahçesi Teması İndir Download Yükle Bedava

Kış aylarının ve karın gelmesi ile birlikte yeşil yerini beyaza bırakır. Artık beyazın sırası gelmiş demektir. Börtü böcek çekilir, çiçekler çekilir ve kar yerini alır. Bu Kış Bahçesi Teması temasında ağaçlar ile karın buluşması konu ediliyor. Karın bahçedeki görüntüsü eşsiz.


Kış Bahçesi Teması İle Eşsiz Bahçe Manzaraları

Kış aylarının ve karın gelmesi ile birlikte yeşil yerini beyaza bırakır. Artık beyazın sırası gelmiş demektir. Börtü böcek çekilir, çiçekler çekilir ve kar yerini alır. Bu Kış Bahçesi Teması temasında ağaçlar ile karın buluşması konu ediliyor. Karın bahçedeki görüntüsü eşsiz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,3 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Böcekler ve çiçekler çekip gitmiş olabilir ama Hayley Elizabeth’in Bahçe Hayatı serisinin üçüncü bölümü olan bu ücretsiz Windows temasında buz kaplı ahududular, yapraklar ve dallarla, kışın soğuk ve donuk yüzünün billur gibi güzelliği gözler önüne seriliyor.

Bütün Kış Temaları İçin Tıklayınız…

Kış Bahçesi teması

Kış Bahçesi Teması bilgisayarınızı da kişiselleştiriyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında pencere renklerinin değişmesi, uyarı sesleri ve arka plan resimleri yer alıyor.

Bu temayı kullanabileceğiniz Windows sürümleri arasında Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümleri bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Karlı Bahçe Manzaraları Teması İndir – Kış Bahçesi Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler