Windows 7 ve Windows 8 İçin Kayak ve Snowboard Teması İndir – Kar Sporları Teması İndir Download Yükle Bedava

Kış aylarının vazgeçilmez sporları arasında kayak ve snowboard yer alır. Kar ile dans eden bu spor dallarının ortaya çıkardığı eşsiz görüntüler bilgisayarınızın masaüstüne geliyor. Kar Sporları Teması ile bilgisayarınıza kış sporlarını getirin.


Kar Sporları Teması İle Kışı Getirin

Kış aylarının vazgeçilmez sporları arasında kayak ve snowboard yer alır. Kar ile dans eden bu spor dallarının ortaya çıkardığı eşsiz görüntüler bilgisayarınızın masaüstüne geliyor. Kar Sporları Teması ile bilgisayarınıza kış sporlarını getirin. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Kış sporları Microsoft tarafından ücretsiz bir şekilde bilgisayarınızın ekranını süsleyecek. Kar Sporları Temasında beyazın gerçek gücünü hissedeceksiniz. Bu ücretsiz Windows temasında dramatik kayak ve snowboard fotoğrafları ile havalara uçacaksınız.

Bütün Kış Temaları İçin Tıklayınız…

Kar Sporları teması

Kar Sporları Teması bilgisayarınızı da kişiselleştiriyor. Kişiselleştirme seçenekleri arasında pencere renklerinin değişmesi, uyarı sesleri ve arka plan resimleri yer alıyor.

Bu temayı kullanabileceğiniz Windows sürümleri arasında Windows 8.1, Windows RT 8.1 ve Windows 7 Home Premium, Professional, Enterprise veya Ultimate sürümleri bulunuyor.

NOT: Kayak ve Snowboard teması yayından kaldırıldığı için Kardan Adamlar isimli temanın indirme linkini sizlerle paylaşıyoruz. 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Kayak ve Snowboard Teması İndir – Kar Sporları Teması İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler