Windows 7 ve Windows 8 İçin Özel Başlat Menüsü – Start Menu Reviver İndir Yükle Bedava

Start Menu Reviver, Windows 8 için yeni bir dinamik Başlat Menüsü ekler ve Windows 7’de yer alan başlat menüsüne gelişmiş özellikler ekler. Start Menu Reviver yenilikçi arayüz tabanlı sistem özellikleri başlat menüsünde sunar. Ve size ihtiyacınız olan modern görünüm ve masaüstü uygulamalarına erişme imkanı sunar.


Start Menu Reviver İle Özel Başlat Menüsü

Start Menu Reviver, Windows 8 için yeni bir dinamik Başlat Menüsü ekler ve Windows 7’de yer alan başlat menüsüne gelişmiş özellikler ekler. Start Menu Reviver yenilikçi  arayüz tabanlı sistem özellikleri başlat menüsünde sunar. Ve size ihtiyacınız olan modern görünüm ve masaüstü uygulamalarına erişme imkanı sunar.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5,7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2.0.0.80
İşletim Sistemi: Windows 7,8,8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 kullanan insanların% 99 Başlat Düğmesi olmamasında şikayetçidir. Bu tür şikayetçi olanlar Windows 8 bilgisayarları geliştirmek için üçüncü taraf yazılımlar tercih etmek zorundalar. Özellikle Başlat menüsünü geri getirme arayışı içinde deneyebilecekleri en iyi üçüncü taraf yazılımlardan birisi de Start Menu Reviver programıdır.

Start Menu Reviver

 

Bu program eski W7 başlat menüsü özellikleri geliştiriyor ve W8 için de yeni bir başlat menüsü oluşturarak Windows 8 grafik tasarımı ile uyumlu bir şekilde entegre oluyor. Bütün masaüstü uygulamalarını başlat menüsüne ekleyebilirsiniz.  Çünkü bu başlat menüsü  % 100 özelleştirilebilir.

Eğer Başlat menüsü istiyorsanız Windows 8 için için en iyi ücretsiz  uygulama diyebiliriz. Çok hafif ve dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları gösterebilirsiniz. Renk ve hız ayarları da mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 7 ve Windows 8 İçin Özel Başlat Menüsü – Start Menu Reviver İndir Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler