Windows 8.1 İçin GTA San Andreas Oyunu İndir – Grand Theft Auto: San Andreas İndir Download Yükle

Efsane oyunlardan birisi Grand Theft Auto: San Andreas oyunu şimdi de Windows 8.1 için geldi. Konsollar için, mobil cihazlar için ve diğer Windows sürümleri için oynanabilir olan GTA San Andreas oyunu şimdi de Windows 8.1 için geliştirildi. Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunu 11,99 TL fiyatla satın alarak Windows 8.1 işletim sisteminde de oynayabilirsiniz.


GTA: San Andreas Windows 8.1’de

Efsane oyunlardan birisi Grand Theft Auto: San Andreas oyunu şimdi de Windows 8.1 için geldi. Konsollar için, mobil cihazlar için ve diğer Windows sürümleri için oynanabilir olan GTA San Andreas oyunu şimdi de Windows 8.1 için geliştirildi. Rockstar Games tarafından geliştirilen oyunu 11,99 TL fiyatla satın alarak Windows 8.1 işletim sisteminde de oynayabilirsiniz.

Lisans: 11,99 TL
Boyut: 1.89 GB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Orjinal GTA San Andreas oyununu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda oynamak istediğimizde bu çözünürlük uyuşmazlıkları ve ekran kartı uyuşmazlıkları gibi problemlerden ötürü mümkün olmamaktaydı. Bu nedenle GTA San Andreas oyununun yenilenmiş bir versiyonuna ihtiyaç duyuluyordu.

Grand Theft Auto: San Andreas’ın Windows 8.1 versiyonu bize aynı eğlenceyi gelişmiş teknik özelliklerle sunmakta. Oyunda Carl Johnson adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Carl, birkaç sene önce çocukluğunun geçtiği Los Santos’tan ayrılarak kendi yolunu çizmeye çalışmıştır. Los Santos suç, uyuşturucu ve yolsuzluğun hakim olduğu bir bataklık halindedir.

Carl Johnson’ın Los Santos’tan ayrı kaldığı 5 yılın ardından annesinin öldürüldüğü haberini alıyor ve Los Santos’a geri dönmek zorunda kalıyor. Carl’ın ailesi dağılmış, arkadaşları ise kıyametin eşiğine gelmiştir. Carl’ın Los Santos’a ayak basmasıyla birlikte yolsuz polislerin onu cinayetle suçlaması ise herşeye tuz biber oluyor ve Carl artık San Andreas eyaletini suçtan arındırmaya ve düzeni sağlamaya yemin ediyor.

Grand Theft Auto San Andreas

Gelişmiş Grand Theft Auto: San Andreas Özellikleri

  • Yenilenmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, ışıklandırmalar, zenginleştirilmiş renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri
  • Farklı kontrol şemaları, kolay kontrol yapısı
  • Ayarlanabilir grafik seçenekleri

Grand Theft Auto: San Andreas oyun severlere geniş bir açık dünya ve uzun bir oyun süresi sunuyor. Oyunda ana görevlerin peşinde koşabileceğimiz gibi serbest bir şekilde San Andreas’ın 3 önemli şehri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas’ı keşfedebilmekteyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8.1 İçin GTA San Andreas Oyunu İndir – Grand Theft Auto: San Andreas İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler