Windows 8 (8.1) Başlat Menüsü Ekleme Programı – RetroUI İndir Download Yükle

Windows 8 kullanıyorsanız ve alışın olduğunuz başlat menüsünü tekrar geri getirmek istiyorsanız işte size RetroUI programı. Bu program Windows 8’e başlat menüsü ekliyor. Güzel ve kullanışlı bir Windows 8 başlat menüsü programıdır.


Windows 8 kullanıyorsanız ve alışın olduğunuz başlat menüsünü tekrar geri getirmek istiyorsanız işte size RetroUI programı. Bu program Windows 8’e başlat menüsü ekliyor. Güzel ve kullanışlı bir Windows 8 başlat menüsü programıdır.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 10.1 Mb
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8

Windows 8 başlat menüsü indir, Windows 8 başlat menüsü ekleme, Windows 8 başlat menüsü programı, RetroUI indir, RetroUI download

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8’in çıkışından beri yeni işletim sisteminin en büyük eleştirilen ve tepki alan yanı olan başlat menüsünün eksikliği birçok kullanıcı için alışma ve pratik kullanım sıkıntıları yaratmış, sırf bu sebepten ötürü kullanıcılar Windows 8’in getirdiği yeniliklerden vazgeçip eski işletim sistemlerine dönmüşlerdi. Fakat RetroUI Windows 8’i bilgisayarınızdan kaldırıp eski işletim sisteminizi yüklemeden önce deneyip Windows 8’de kalmanızı sağlayabilecek bir uygulama olarak öne çıkıyor.

RetroUI

RetroUI Windows 8’in Metro arayüzünü devre dışı bırakabilmekte. Kullanıcılar bu sayede bilgisayarını açtıklarında, uyku modundan çıktıklarında veya oturum açtıklarında direkt olarak masaüstüne geçiş yapabiliyorlar ve başlat menüsüne erişebiliyorlar. RetroUI’nin sunduğu başlat menüsünün bilgisayar kapatma ve yeniden başlatma seçeneklerine sahip olması ise yine erişimde zorluk çekilen bu özellikleri daha kolay kullanabilmemize imkan tanıyor.

RetroUI ile sunulan başlat menüsü hem Windows 7 başlat menüsünün sahip olduğu bütün özelliklere sahiptir hem de Windows 8’in yeni özelliklerine yer vermektedir. Sürükle-bırak yöntemiyle başlat menüsüne öğeler ekleyebilir veya buraya Windows 8 öğelerini ve uygulamalarını sabitleyebilirsiniz.

İndirme linkleri;

Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Windows 8 (8.1) Başlat Menüsü Ekleme Programı – RetroUI İndir Download Yükle”

  1. bsdfasd dedi ki:

    ya türçe yokmu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler