Windows 8 İçin D-Smart TV İzleme Uygulaması İndir – D-Smart BLU İndir Download Yükle Bedava

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda D-Smart izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey D-Smart BLU isimli bu uygulamadır. Bu uygulama ile istediğiniz yerden bütün kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz. Yüksek kalitede dizi ve programları tekrar izleyebilirsiniz. D-Smart BLU uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


D-Smart BLU İle TV Keyfi Bilgisayar ve Tabletlerde!

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda D-Smart izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tek şey D-Smart BLU isimli bu uygulamadır. Bu uygulama ile istediğiniz yerden bütün kanalları canlı olarak izleyebilirsiniz. Yüksek kalitede dizi ve programları tekrar izleyebilirsiniz. D-Smart BLU uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.7 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 1.0.0.16
İşletim Sistemi: Win8/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

D-Smart BLU’nun zengin içeriğinden yararlanabilmeniz için D-Smart online işlemler kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapmanız gerekiyor. Benzer televizyon izleme uygulamaları gibi bu uygulama da sadece Türkiye’de çalışmaktadır.

Üreticinin açıklaması aşağıdaki gibidir;

Nerede olursanız olun D-Smart BLU ile televizyonunuz hep yanınızda. D-Smart BLU uygulaması ile isteğiniz zaman, istediğiniz yerden 7’si HD, 24 SD toplam 31 canlı yayın kanalını izleyebilir, kaçırdığınız ya da yeniden izlemek istediğiniz dizileri takip edebilirsiniz. Ayrıca D-Smart’ın birbirinden zengin binlerce filmin bulunduğu seç izle arşivine ulaşarak, dilediğiniz zaman film izlemenin keyfini çıkartın.

D-Smart BLU ile Dünyanın Sporu Cebinizde. D-Smart BLU ile UEFA Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi, NBA maçlarını canlı olarak izleyebilir, Formula 1, MotoGP, WWE, Fed Cup gibi dünyanın en heyecanlı spor karşılaşmalarını, yarışlarını HD keyfi ile izleyebilirsiniz.

D-Smart BLU

– D-Smart BLU, D-Smart aboneliğiyle birlikte sunulmaktadır.
– D-Smart abonesi olmayanlar, yeni üyelik ile Canlı UEFA maçlarını ve en son filmleri ücretli olarak izleyebilir.
– D-Smart aboneleri, uygulamaya D-Smart online işlemler kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapabilir.
– Yayın kalitesi, uygulamanın açılışından bir süre sonra bağlantı hızına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır.
– Uygulama sadece Türkiye’de kullanılmaktadır.
– D-Smart BLU’ya PC yada mobil cihazınızdan erişim sırasında internet bağlantınızı kullanacağı için bağlantı boyunca internet kotanız üzerinden data tüketimi sağlanacaktır. Bu nedenle kullanıcıların limitsiz internet ya da data paketine sahip olması önerilmektedir.
– Mobil yayın hakları doğrultusunda yayın kuruluşlarının talebi üzerine TV kanallarında karartma uygulanabilir.

Yeni Eklenen Özellikler:

  • Geri Al İzle: Canlı yayını durdurabilir, kaçırdığınız dizileri, sevdiğiniz programları 2 güne kadar geriye alıp izleyebilirsiniz.
  • Başa Al İzle: D-Smart BLU ile canlı yayınlanan programın başına dönebilir hiçbir anı kaçırmadan tüm programı en başından izleyebilirsiniz.
  • Tekrar İzle: En sevilen yerli ve yabancı diziler, en popüler programların tekrarları D-Smart BLU’da. İzlemek istediğini bir dizi yada programı yayın saatini beklemeden istediğiniz zaman izleyin.

Beni Hatırla özelliği ile uygulamayı yeniden başlatsanız da bilgilerinizi tekrar girmenize gerek yok.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin D-Smart TV İzleme Uygulaması İndir – D-Smart BLU İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler