Windows 8 İçin Türkçe Ücretsiz Başlat Menüsü Programı İndir – Start Menu 8 İndir Download Yükle Bedava

Start Menu 8 isimli program ile Windows 8 bilgisayarınıza başlat menüsü ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan ve ücretsiz sunulan bu Windows 8’e başlat menüsü ekleme programı Start Menu 8, dilediğiniz zaman metro arayüze geçmenize imkan tanıyor, farklı temalar sunuyor ve avatar değiştirmenize imkan tanıyor.


Start Menu 8 İle Başlat Menüsü Yeniden!

Start Menu 8 isimli program ile Windows 8 bilgisayarınıza başlat menüsü ekleyebilirsiniz. Türkçe dil desteği bulunan ve ücretsiz sunulan bu Windows 8’e başlat menüsü ekleme programı Start Menu 8, dilediğiniz zaman metro arayüze geçmenize imkan tanıyor, farklı temalar sunuyor ve avatar değiştirmenize imkan tanıyor.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,7 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Win8
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8‘in çıkmasıyla birlikte bilgisayar kullanım alışkanlıklarımızda değişikliklerin yaşandığı bir gerçek. Tabii henüz WP8’e geçmeyen çok fazla insan var, ancak WP8’i kullananlar da bir hayli fazla. Özellikle sistemin yeni arayüzü, “Başlat Menüsü” gibi klasik ve birçok kullanıcıya göre “hayati önem” taşıyan unsurları ortadan geriye atmıştı. Bu konudaMicrosoft’un yeni çalışmaları var, ancak bir de Microsoft dışı çalışmalar var. Bunların meyvelerinden biri de Start Menu 8. Bu programı Windows 8’li bilgisayarınıza kurduğunuzda, tıpkı alttaki resim görüldüğü gibi bir menüye sahip oluyorsunuz.

Start Menu 8

Kısaca Özellikleri

  • Windows 8 Başlat Menüsü Değiştirme
  • Metroyla kolayca ve Masaüstü Arayüz arasında geçiş
  • Programlar ve Dosyalara hızlı erişim
  • Özelleştirilebilir Kolay ve Ücretsiz Kullanımı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Türkçe Ücretsiz Başlat Menüsü Programı İndir – Start Menu 8 İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler