Windows 8 İçin Ücretsiz Kumsallar Panoramik Teması İndir

Windows 8 ve Windows RT’de bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz harika bir kumsal teması.Kumsallar Panoramik isimli bu temada dünyaca ünlü kumsallar masanızın üzerine geliyor.


Kumsallar Panoramik Teması

Windows 8 ve Windows RT’de bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz harika bir kumsal teması.Kumsallar Panoramik isimli bu temada dünyaca ünlü kumsallar masanızın üzerine geliyor.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Dil: Türkçe
  • Kısıtlama: Yok
  • Boyut: 14.1 MB
Sponsorlu Bağlantılar

İki ekrana yayılacak şekilde geliştirilmiş Windows 8 ve Windows RT için sunulan bu ücretsiz panoramik temada dünya kumsallarını (Havai’den Avustralya’ya, Karayiplere ve İspanyaya ve ötesine) güneş doğarken, batarken veya tam tepedeyken ziyaret edin.

Tema, bilgisayarınızı kişiselleştirmeye yönelik arkaplan resimleri, pencere renkleri ve seslerin birleşimidir. Temayı indir’i tıklattığınızda tüm görüntüler indirilir. Bu tema yalnızca Windows 8 ve Windows RT’de kullanılabilir.

Kumsallar Panoramik teması

Panoramik görüntüler, her iki monitör de aynı çözünürlük ayarlarına sahipse, iki monitörün ekranlarına otomatik olarak yayılır. Ekranlar farklı boyutlardaysa veya farklı çözünürlük ayarlarına sahipse, her monitörde farklı bir görüntü belirir. Panoramik temalar tek monitörle kullanılabilir, ancak görüntünün yalnızca orta bölümü görünür.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz Kumsallar Panoramik Teması İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler