Windows 8 İçin Ücretsiz Tavuk Öldürme Oyunu – Chicken Invaders 2 İndir Download Yükle Bedava

Chicken Invaders 2 isimli tavuk öldürme oyununda oyununda dünyada tavukların başına gelenler yüzünden tavuklar isyan ediyor ve bütün güneş sistemini ele geçiriyor. Sizde bu tavukları öldürerek gezegenleri kurtarmaya çalışıyorsunuz. Chicken Invaders 2 oyunu çok güzel bir tavuk vurma oyunudur.


Tavuk Vurma Oyunu Chicken Invaders 2

Chicken Invaders 2 isimli tavuk öldürme oyununda oyununda dünyada tavukların başına gelenler yüzünden tavuklar isyan ediyor ve bütün güneş sistemini ele geçiriyor. Sizde bu tavukları öldürerek gezegenleri kurtarmaya çalışıyorsunuz. Chicken Invaders 2 oyunu çok güzel bir tavuk vurma oyunudur. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/win8.1

Chicken Invaders 2 Özellikleri

  • Güneş sisteminin her gezegene yolculuk
  • Anne-tavuk gemi ile son çatışma
  • 14 beceri bonusları
  • 10 güç seviyeleri (gizli 11 seviye) yoluyla silah yükseltme
Sponsorlu Bağlantılar

Tavuklar güneş sistemi işgal etti! Tavuklar tüm güneş sistemi ele geçirmek için organize bir istila ile geri döndüler! Her gezegene yolculuk ederek dünyayı kurtarma görevi sizin. Tavuk istilasında düşen yumurtalardan kaçınarak ve uzay geminizin ateş gücü artırmak için güç toplayarak yolunuza devam edin. Bir veya iki oyuncu ile oyunu oynayabilirsiniz.

Ayrıca bkz: Chicken Invaders 3

Chicken Invaders 2

Tavukları öldürürken gezegenleri kurtarıyorsunuz ve tavuklardan geriye kalan butları da toplamayı ihmal etmiyorsunuz. Oyunu oynarken çıkan bonusları da toplamayı unutmayın. Bu bonuslar size ekstra güçler kazandırıyor ve silahlarınızın özelliklerini artırıyor.

Tavukların yumurtalarından ise kaçmanız gerekiyor. Üstünüze düşen yumurtada ölüyorsunuz ve üç hakkınız bulunuyor. Arada gelen gök taşlarından da kaçınmayı unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 İçin Ücretsiz Tavuk Öldürme Oyunu – Chicken Invaders 2 İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler