Windows 8 ve 8.1 Sorunlarını Giderme Programı İndir – FixWin İndir Yükle

Windows 8 ve 8.1 bilgisayarlarınızda ortaya çıkan problemleri çözmek için kullanabileceğiniz en iyi program hiç şüphesiz FixWin programıdır. FixWin programı ile Windows 8 ve 8.1 sistemler üzerinde sık sık ortaya çıkan problemleri tek tıklama ile çözebileceksiniz.


Windows 8 ve 8.1 Hatalarını Düzeltin

Windows 8 ve 8.1 işletim sisteminde ortaya çıkan sorunları ve hataları düzeltmek için FixWin programını kullanın.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda karşınıza çıkacak olan sorunları tek tık ile çözebilir, Kayıt Defteri düzeltmeleri yapabilir ve bozuk dosyaları düzeltebilirsiniz. Herhangi bir neden dolayı Windows 8 ve 8.1 bilgisayarınızda meydana gelen hataları FixWin programı tek tıklama ile çözüyor.

Windows için FixWin programı her zaman için bilgisayarınızda olması gerekiyor. Kurulum gerektirmeyen bu programı, ne zaman bir sorun ile karşılaşırsanız çalıştırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Windows Mağazası önbelleğini temizleyip ve sıfırlamak için kullanabilir, sağ tıklama menüsünü devre dışı kaldıysa düzeltebilir, Dosya Gezgini başlangıçta çalışmıyorsa çalıştırabilir ve toplamda 50 farklı sorun için çözüm bulabilir.

Program içerisinde 6 adet farklı araç yer alıyor. Bu araçlar Explorer, Internet ve Bağlantı, Modern UI, Sistem Araçları, Sorun Gidericileri ve Ek Düzelticilerdir.

Ayrıca bkz:

FixWin windows 8

FixWin Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 153 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.0
İşletim Sistemi: Windows 8 ve 8.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8 ve 8.1 Sorunlarını Giderme Programı İndir – FixWin İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler