Windows 8/8.1 İçin Ücretsiz Gerçekçi Araba Yarışı – GT Racing 2: The Real Car Experience İndir Download Yükle Bedava

Birbirinden güzel arabaların yer aldığı ve mükemmel grafiklerin bulunduğu en gerçekçi araba yarışı similasyon oyunlarından birisi olan GT Racing 2: The Real Car Experience oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın.


GT Racing 2: The Real Car Experience İndir

En gerçekçi yarış oyunlarından birisini oynamak istiyorsanız en iyi markaların otomobillerinin yer aldığı GT Racing 2: The Real Car Experience oyununu deneyin. Bu mükemmel yarış oyunu Windows 8 ve üzeri için ücretsiz olarak sunuluyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Gameloft tarafından geliştirilen GT Racing 2: The Real Car Experience oyunu elle kontrol edilebilen harika bir yarış simülasyon oyunudur. Oyunda 13 farklı pist ve 67 lisanslı otomobil yer alıyor. Bu otomobiller arasında Mercedes-Benz, Ferrari, Dodge, Nissan, Audi, Ford ve daha fazlası yer alıyor.

En gerçekçi yarış deneyimini yeni fizik motoru ile sağlıyor. Pistlerde değişik hava koşulları ve zamanlara kendiniz hazırlayın.

GT Racing 2 The Real Car Experience

GT Racing 2 Özellikleri

  • Gerçek Otomobil Deneyimi
  • 35 üreticiden 67 otomobil modeli
  • Arkadaşlarına meydan okuma
  • En gerçekçi yarış similasyonu
  •  4 farklı hava koşulu ve zaman

Oyunun boyutu 1.16 GB’dır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows 8/8.1 İçin Ücretsiz Gerçekçi Araba Yarışı – GT Racing 2: The Real Car Experience İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler