Windows Masaüstü WhatsApp Uygulaması – WhatsApp PC İndir Yükle

WhatsApp uygulamasının masaüstü sürümünü indirerek bilgisayarınızda WhatsApp kullanabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının bilgisayar için versiyonunu indirerek tarayıcıya bağımlı kalmadan masaüstü WhatsApp uygulaması ile sohbet edebilirsiniz. WhatsApp Pc versiyonu indirmek ve kullanmak için açıklamalara göz atın.


Windows PC için WhatsApp Çıktı!

Windows masaüstü bilgisayarlar için WhatsApp uygulaması resmen çıktı. Daha önceleri bilgisayardan WhatsApp kullanmak isteyenler WhatsApp Web uygulamasını kullanıyordu. Ancak WhatsApp PC uygulaması sayesinde bundan böyle WhatsApp uygulamasını bilgisayarınızda tarayıcı üzerinden kullanmak zorunda kalmayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp Web uygulaması ile aynı tasarım ve kullanıma sahip olan WhatsApp masaüstü uygulaması farklı olarak web tarayıcı bağımlılığını ortadan kaldırıyor.

WhatsApp masaüstü uygulamasını indirip bilgisayara yüklediğinizde sizden telefondaki Whatsapp uygulamasını açarak QR kodu taratmanızı isteyecek. WhatsApp uygulamasını telefondan açıp ayarlar kısmında yer alan “WhatsApp Web” seçeneğine tıklayarak QR kodu taratabilirsiniz.

WhatsApp masaüstü uygulaması sadece Windows 8 ve üzeri bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

WhatsApp masaüstü

WhatsApp Programı Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 61 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 8 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “Windows Masaüstü WhatsApp Uygulaması – WhatsApp PC İndir Yükle”

  1. burhan dedi ki:

    WhatsApp Windows için indirdim. MP4 formatındaki 2-3 mb boyutundaki videoları paylaşmak isteyince, “Bu öğe desteklenmiyor”, şeklinde hata mesajı çıkıyor. Ama aynı videoları, MacBook’ta Mac için WhatsApp programı ile kolayca paylaşabiliyorum. Bu konuda bir fikriniz var mı? Windows için WhatsApp kullanarak bilgisayarınızdan telefonunuzdaki kişilere video göndermeyi hiç denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler