Windows Phone İçin Konuşan Kedi Uygulaması – My Talking Tom İndir Download Yükle Bedava

Android ve iOS için geliştirilen konuşan kedi uygulamalarından birisi de My Talking Tom isimli bu uygulamadır. Şimdi My Talking Tom uygulaması Windows Phone için de geliştirildi. My Talking Tom uygulamasında Tom isimli kediyi yetiştiriyorsunuz.


Konuşan Kedi My Talking Tom

Android ve iOS için geliştirilen konuşan kedi uygulamalarından birisi de My Talking Tom isimli bu uygulamadır. Şimdi My Talking Tom uygulaması Windows Phone için de geliştirildi. My Talking Tom uygulamasında Tom isimli kediyi yetiştiriyorsunuz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Phone

My Talking Tom indir, konuşan kedi uygulaması, konuşan kedi oyunu, Windows Phone konuşan kedi, konuşan kedi indir, Talking Tom indir

Sponsorlu Bağlantılar

Kedinizin sevdiği yiyecekleri vererek büyümesini sağladığınız oyunda, kedinizi şapkalarla, gözlüklerle, kürklerle istediğiniz süsleyebilir, uykusu geldiğinde yatağına yatırabilir ve tuvalete götürebilirsiniz. Tom ile konuşabilir, onu sevebilir, kuyruğunu çekebilirsiniz.

Çok çeşitli kürk renkleri, şapkalar ve gözlükler arasından seçim yaparak onu dilediğin şekilde süsle. Hatta evini bile dekore edebilir, sıcak bir ortam yaratabilirsin!

Konuşan Tom’la daha öncekinden çok farklı bir şekilde oyna ve onun günlük hayatının bir parçası olmasının keyfini çıkar.Orijinal Konuşan Tom uygulamaları 500 milyondan fazla kez indirildi ve 140 ülkede 1 numara oldu.

My Talking Tom

Uygulama Özellikleri

  • Kendi Tom’unu büyüt: Oyunlar oyna, sevdiği yiyeceklerle besle ve yatır.
  • Gerçek duyguların tadını çıkar: Tom mutlu, aç, uykulu ve sıkılgan olabilir. Duyguları onunla nasıl oynadığına göre değişecek.
  • Yaratıcılığını ortaya çıkar: Binlerce kürk, giysi ve mobilya arasından seçim yaparak kendi Tom’unu yarat.
  • İlerledikçe ödül kazan: 9 farklı evre ve 50 seviye boyunca ilerlerken, yeni öğelerin ve jetonların kilidini açarak Tom’un büyümesine yardım et!
  • Tom’la iletişim kur: Onunla konuş. Tom hala söylediğin her şeyi tekrarlayabiliyor. Dürt, okşa, gıdıkla ve nasıl tepki verdiğini izle.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Konuşan Kedi Uygulaması – My Talking Tom İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler