Windows Phone İçin Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu – Talking Tom Gold Run İndir

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 cihazlar için Konuşan Tom Altın Peşinde (Talking Tom Gold Run) oyunu sonsuz bir koşu oyunudur. Konuşan Tom ve Konuşan Angela altınlarını çalan hırsızın peşinde koşuyor. WP cihazlarınızda altınları toplayarak kendi hayalinizdeki evinizi inşa ediyorsunuz. Konuşan Tom Altın Peşinde oyunu ücretsiz ancak uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.


Windows Phone İçin Talking Tom Gold Run

Windows Phone için Talking Tom Gold Run oyununda konuşan kedi Tom ve sevgilisi konuşan kedi Angela bu defa sonsuz bir koşu oyunu ile bizimle birlikte. Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 cihazlarınızda Konuşan TOM ve Konuşan ANGELA ile altınlarınızı çalan hırsızın peşine düşüyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 için Konuşan Tom Altın Peşinde yada orjinal ismi ile Talking Tom Gold Run oyununda konuşan Tom ve Angela evlerini inşa ederken hırsızı farkedip peşine düşüyorlar. Hırsızı yakalamak için çeşitli engelleri aşıyor, farklı koşu parkurlarını geçiyor ve altınları topluyorsunuz. Topladığınız altınlarda hayalinizdeki evi inşa ediyorsunuz.

Konuşan Tom Altın Peşinde - Talking Tom Gold Run

Windows Phone cihazlarınızda oyunu oynadıkça farklı bölümlerin kilidini açıyorsunuz. Ayrıca Konuşan Tom ve Konuşan Angela’nın yanı sıra Konuşan Ginger, Konuşan Hank ve Konuşan Benn’le oyunu oynayabiliyorsunuz.

Not: Oyunda uygulama içi satın alma seçenekleri bulunuyor.

Talking Tom Gold Run Video

Konuşan Tom Altın Peşinde Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 44 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1

Oyunun Windows bilgisayar dışında Android, iOS, ve Windows Phone sürümleri de bulunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Konuşan Tom Altın Peşinde Oyunu – Talking Tom Gold Run İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler