Windows Phone İçin Treni Boyayıp Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone 8 için Subway Surfers oyunu çıktı. Daha önce Android ve iOS platformlarına gelen ve çok popüler olan oyun şimdi de Windows Phone cihazlara geldi. Treni boyayıp kaçan çocuğu kontrol ettiğiniz oyunda, istasyon bekçisinden kaçıyorsunuz ve kaçarken de altınları topluyorsunuz.


Subway Surfers Oyunu Windows Phone’da

Windows Phone 8 için Subway Surfers oyunu çıktı. Daha önce Android ve iOS platformlarına gelen ve çok popüler olan oyun şimdi de Windows Phone cihazlara geldi. Treni boyayıp kaçan çocuğu kontrol ettiğiniz oyunda, istasyon bekçisinden kaçıyorsunuz ve kaçarken de altınları topluyorsunuz. 

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 8
Sponsorlu Bağlantılar

En güzel sonsuz koşu oyunlarından birisi olan Subway Surfers oyunu Windows Phone 8 işletim sistemine sahip cihazlara geldi. Yakında diğer Windows Phone sürümleri için de yayınlanacağı söyleniyor.

HD çözünürlük desteğiyle gelen oyun canlı ve yüksek kalite grafikler sunmakta. Oyunda Jake, Tricky ve Fresh’e tren raylarındaki maceralarında eşlik ediyoruz ve altınları toplayarak trenlerin üzerinden atlıyoruz ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştiriyoruz. Kolay kontrollere sahip oyun bolca eğlence vaad etmekte. Subway Surfers, Windows Phone 8 cihazların en başarılı kaçış oyunu olmaya aday bir yapım.

Subway Surfers

Eğer kaçış türü oyunları seviyorsanız ve Windows Phone 8 cihazınızda oynayabileceğiniz bu türde bir oyun arıyorsanız Subway Surfers kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Subway Surfers düzenli olarak güncellemeler yoluyla yeni içeriklere kavuşmaktadır ve oyunculara uzun süreli bir eğlence vaad etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Treni Boyayıp Kaçma Oyunu İndir – Subway Surfers İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler