Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz 3D Uzay Savaşı Oyunu – Cold Space İndir Download Yükle Bedava

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz harika bir uzay savaşı oyunu olan Cold Space oyununda evrenin en iyi pilotu olmaya çalışıyorsunuz. Windows Phone cihazlarınızda dünyayı yok etmek için gelen uzay gemisini dünyaya ulaşmadan yok etmeye çalışıyorsunuz.


Windows Phone İçin Cold Space İndir

Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz harika bir uzay savaşı oyunu olan Cold Space oyununda evrenin en iyi pilotu olmaya çalışıyorsunuz. Windows Phone cihazlarınızda dünyayı yok etmek için gelen uzay gemisini dünyaya ulaşmadan yok etmeye çalışıyorsunuz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 32 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Windows Phone 8/8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone cihazlarınız için geliştirilen bir bilim kurgu oyunu olan bu Cold Space isimli oyunda göreviniz uzay gemilerini yok etmek. Başka oyuncularla da boy ölçüşebilecğeiniz bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Cold Space’de bir çok farklı rakip sezi bekliyor. Büyük rakiplere karşı savaşıyorsunuz ve savaşları kazanmak için uğraşıyorsunuz. Birbirinden farklı onlarca silah bulunuyor ve sisteminizi güçlendirebiliyorsunuz.

Cold Space mobil

Çok sayıda zorlu rakip ve epik patron savaşı olarak da görebileceğiniz bu oyunda modern 3D grafikleri ve harika ses efektleri sizi bekliyor. 3D grafikli bu harika arcade aksiyon oyununu kesinlikle denemenizi öneriyoruz.

Cold Space Video

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin Türkçe Ücretsiz 3D Uzay Savaşı Oyunu – Cold Space İndir Download Yükle Bedava”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İndir Gezginler