Windows Phone İçin WhatsApp İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 cihazlarınızda WhatsApp kullanarak arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, sesli mesajlar gönderebilir, sesli aramalar yapabilir, görüntülü arama yapabilir, fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.


W10 Mobile ve WP İçin WhatsApp

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 cihazlarda en çok kullanılan uygulamalardan birisi de WhatsApp uygulamasıdır. Mesajlaşma, sesli ve görüntülü aramalar yapmak için en popüler uyhulama WhatsApp uygulaması oldu. Hem normal kullanıcılar hemde firmalar WhatsApp uygulamasını iletişim uygulaması olarak kullanıyor.

WhatsApp için tek şart internet bağlantısının olmasıdır

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 cihazlarınızda WhatsApp uygulaması ile tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Telefonun hücresel veri ağını kullanarak yada WiFi ağı üzerinden tüm dünya ile iletişimde kalabiliyorsunuz.

Ücretsiz sesli aramalar ve video arama yapın

İnternet üzerinden sevdikleriniz sesli ve görüntülü bir şekilde arayabilirsiniz. Operatörünüzün sunduğu internet paketi üzerinden yada Wifi ağı üzerinden dilediğiniz herkesi sesli olarak arayabilir veya video araması yapabilirsiniz. Video araması yapabilmeniz için telefonunuzun video arama özelliğinin olması gerekir.

Windows cihazlarınız ile fotoğraf, video veya belge gönderin

WhatsApp ile arkadaşlarınız ile birbirinize fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir yada diğer belgeleri gönderebilirsiniz. İster galerinizden daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraf veya videolar seçin gönderin, isterseniz de direk WhatsApp üzerinden anında fotoğraf veya video çekin gönderin. Üstelik videoları göndermeden önce önizleme yapabiliyor ve videoları kırpabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınıza sesli mesajları gönderin

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 ile WhatsApp’dan sesli mesajlarda göndermek çok kolay. Tek yapmanız gereken mesaj ayazma alanının yanında yer alan mikrofon butonuna basılı tutarak konuşmaktır. Özellikle araba kullanırken veya yazmak için zamanınız yoksa bu özellik fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Konum paylaşın ve grup sohbetleri yapın

Windows 10 Mobile ve Windows Phone 8.1 işletim sistemli cihazlarınız üzerinden sevdiklerinizle ve aileniz ile grup sohbetleri yapabilirsiniz. Örneğin sadece aile bireylerinden oluşan bir grup kurun ve bütün özelinizi buradan paylaşın.

Ayrıca bulunduğunuz konumu da WhatsApp üzerinden paylaşabilirsiniz. Harita üzerinden konumunuzu seçin ve istediğiniz kişiye gönderin.

Kaydolma, senkronize etme, sohbet şifreleme ve çevrimdışı mesajlar

WhatsApp’a kaydolmak çok kolay. Tel yapmanız gereken telefon numarınızı girmek. Sevdiklerinize ulaşmak için ise telefon rehberi ile eşitlemeniz yeterli. Sohbetleri ise uçtan uca şifreleme yöntemini kullanarak şifreleyebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuz zamanlarda ise mesajları almaya devam edersiniz. Çevrimiçi olduğunuzda WhatsApp size mesajları iletir.

WhatsApp (WP) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Phone İçin WhatsApp İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler