Windows Vista Hızlandırma ve Bakım Programı – Vista Manager İndir

Windows Vista bilgisayarınıza bakım yapmak, onarmak, hataları düzeltmek, temizlemek, özelleştirmek, hızlandırmak ve yönetmek için Vista Manager programını ücretsiz indirin. Windows Vista için gerekli olan bütün araçları bu programda bulabileceksiniz.


Windows Vista Bilgisayara Hayat Verin

Windows Vista masaüstü bilgisayarınızı ve dizüstü bilgisayarınızı ilk günkü hale getirmek Vista Manager programını ücretsiz indirin. Windows Vista bilgisayarınızın ihtiyacı olabilecek bütün araçlar Vista Manager programı ile beraber geliyor. Windows Vista bilgisayarınızı hızlandırmak, bakım yapmak, onarmak ve yönetmek bu programla mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

Vista Manager ile Windows Vista bilgisayarınıza bakım yapmak, temizlemek, optimize etmek, onarmak ve hızlandırmak için gerekli olan bütün araçları tek bir programda size sunuyor.

Windows Vista bilgisayarın ihtiyacı olabilecek her türlü aracı farklı kategoriler altında size sunan Vista Manager programı içerisinde aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere Bilgi, Optimizasyon, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ ve Çeşitli Araçlar kategorileri yer alıyor. Bu kategoriler altında ihtiyacınız olan bütün araçlar size sunuluyor.

Information (Bilgi): Sistem geri yükleme, Microsoft ürünlerinin ürün anahtarını bulma, sistem ve donanım hakkında bilgi alma işlemlerini Information yani Bilgi kategorisinden alabilirsiniz.

Optimizasyon kategorisinde ise bilgisayarın performansını artırıp, bilgisayarı hızlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Cleaner yani Temizleyici kategorisinden ise bilgisayarınızdaki disk alanlarını görüntüleyebilir, program kaldırabilir, kalıntıları kaldırabilir ve komple bir temizlik yapabilirsiniz.

Customization yani Özelleştirme kategorisinden ise masaüstü, başlat, bildirim alanı ve daha bir çok bilgisayar parametlerini özelleştirebilirsiniz.

Security yani Güvenlik adımından bilgisayarının sistem güvenliğini arıtacak önemler alabilirsiniz. Hassas dosyalar için şifreler verebilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Network yani Ağ kaegorisinden internet bağlantısı ve ağ ayarlarını optimize edebilir ve kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz.

Çeşitli Araçlar kategorisinden ise faydalı bir çok araca ulaşabilirsiniz.

vista-manager

Vista Manager Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  8,2 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows Vista Hızlandırma ve Bakım Programı – Vista Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler