Windows XP Hızlandırma ve Bakım Programı – WinXP Manager İndir

Windows XP işletim sistemli bilgisayarınıza bakım yapmak, onarmak, hataları düzeltmek, temizlemek, özelleştirmek, hızlandırmak ve yönetmek için WinXP Manager programını ücretsiz indirin. Windows XP için gerekli olan bütün araçları bu programda bulabileceksiniz.


Windows XP İçin Araç Seti

Windows XP masaüstü bilgisayarınızı ve dizüstü bilgisayarınızı ilk günkü hale getirmek WinXP Manager programını ücretsiz indirin. Windows XP bilgisayarınızın ihtiyacı olabilecek bütün araçlar WinXP Manager programı ile beraber geliyor. Windows XP bilgisayarınızı hızlandırmak, bakım yapmak, onarmak ve yönetmek bu programla mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

WinXP Manager ile Windows XP bilgisayarınıza bakım yapmak, temizlemek, optimize etmek, onarmak ve hızlandırmak için gerekli olan bütün araçları tek bir programda size sunuyor.

Windows XP bilgisayarın ihtiyacı olabilecek her türlü aracı farklı kategoriler altında size sunan WinXP Manager programı içerisinde aşağıdaki ekran görüntüsünde de göreceğiniz üzere Bilgi, Optimizasyon, Temizleme, Özelleştirme, Güvenlik, Ağ ve Çeşitli Araçlar kategorileri yer alıyor. Bu kategoriler altında ihtiyacınız olan bütün araçlar size sunuluyor.

Information (Bilgi): Sistem geri yükleme, Microsoft ürünlerinin ürün anahtarını bulma, sistem ve donanım hakkında bilgi alma işlemlerini Information yani Bilgi kategorisinden alabilirsiniz.

Optimizasyon kategorisinde ise bilgisayarın performansını artırıp, bilgisayarı hızlandırma işlemlerini yapabilirsiniz.

Cleaner yani Temizleyici kategorisinden ise bilgisayarınızdaki disk alanlarını görüntüleyebilir, program kaldırabilir, kalıntıları kaldırabilir ve komple bir temizlik yapabilirsiniz.

Customization yani Özelleştirme kategorisinden ise masaüstü, başlat, bildirim alanı ve daha bir çok bilgisayar parametlerini özelleştirebilirsiniz.

Security yani Güvenlik adımından bilgisayarının sistem güvenliğini arıtacak önemler alabilirsiniz. Hassas dosyalar için şifreler verebilir ve silinen dosyaları geri getirebilirsiniz.

Network yani Ağ kaegorisinden internet bağlantısı ve ağ ayarlarını optimize edebilir ve kablosuz ağlarınızı yönetebilirsiniz.

Çeşitli Araçlar kategorisinden ise faydalı bir çok araca ulaşabilirsiniz.

winxp-manager

WinXP Manager Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  5,2 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem  Windows XP
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows XP Hızlandırma ve Bakım Programı – WinXP Manager İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler