Windows XP için Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Movie Maker İndir

Windows’un yayınlamış olduğu video düzenleme programı olan Windows Movie Maker programı ile videolarınınıza efekt verebilir, sunumlar veya klipler hazırlayabilirsiniz. Windows Movie Maker programı yalnızca Windows XP için geçerlidir.


XP’de Harika Videolar Hazılayın

Windows XP bilgisayarınızda kendi videolarınızı yapmak ister misiniz? Windows Movie Maker programı ile yeni videolar yapabilir, hali hazırda olan videoaları düzenleyebilir, kaydedebilir, videolarınıza ses, yazı ve efekt ekleyebilirsiniz. Ayrıca videolarınızı kesebilir ve birden fazla videoyu birleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Movie Maker çeşitli düzenleme araçlarına sahiptir ve aynı zamanda arkadaşlarınızla çalışmalarınızı kolayca paylaşmanızı sağlar. Ayrıca bir çok medya türlerini (videolar ve fotoğraflar) desteklemesidir.

Windows Live Movie Maker, ses ve görüntüler ile yeni videolar elde etmenizi sağlar ve temalar, geçişler, görsel efektler, başlık, altyazı, metin, solma efektleri, hız ayarı, bölme ve benzeri çeşitli araçları kullanmanızı sağlar.

Oluşturduğunuz videoları doğrudan Windows Movie Maker’dan internete yükleyebilirsiniz. YouTube, Facebook, Windows Live SkyDrive ve daha birçok kişiyle paylaşabilirsiniz.Ayrıca çıktıyı mobil cihazlara da gönderebilir veya DVD disklere yazabilirsiniz.

Windows Movie Maker Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 8.1 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP

 

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Windows XP için Ücretsiz Video Düzenleme Programı – Windows Movie Maker İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler