Word ü Pdf ye Çevirme Programı – Word to PDF Converter İndir

Word to PDF Converter programı ile Microsoft Office word dosyalarını PDF’ye çevirmek mümkün. DOC / DOCX uzantılı bütün belgelerinizi tek tek veya toplu olarak PDF’ye dönüştürmek için bu programı indirin.


 Belgelerinizi PDF’ye Dönüştüren Program

Word to PDF Converter programı Word belgelerinizi kullanarak profesyonel kalitede PDF dosyaları oluşturmanızı sağlar. Kullanımı kolay olan bu program, yalnızca birkaç tıklamayla PDF dosyaları oluşturmanızı sağlar. Word to PDF Converter programı font gömme, çözünürlük, sıkıştırma ve çoklu dil desteği de sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Word to PDF Converter ile Word DOC / DOCX belgelerini hızlı bir şekilde PDF formatına dönüştürebilirsiniz. Hemen hemen bütün popüler PDF formatını destekler.

Toplu dönüştürme desteği sunnan program birden çok Word belgesini bir kerede PDF’ye dönüştürebilir. Oluşturduğunuz PDF dosyasını sayfa boyutu, sayfa rengi, yazı tipi, yazı tipi stili, yazı tipi boyutu, sade renk, vb. şeklinde özelleştirmenizi de sağlar. Ayrıca orijinal belge düzenini korumanıza, URL bağlantısını, görüntüleri ve tabloları eklemenize izin verir. Komut satırı modunu da destekler.

Word to PDF Converter Detayları

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 3 MB
Dil: İngilizce
Sürüm: 3.50
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Word ü Pdf ye Çevirme Programı – Word to PDF Converter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler