Yandex Browser Fenerbahçe İndir – Fenerbahçe Yandex Tarayıcı İndir

Fenerbahçe taraftarları Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcısı üzerinden arama yaptıkça kulüplerine para kazandırıyor. Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcısını indirerek kulübünüze destek olmak istiyorsanız Fenerbahçe temalı bu tarayıcıyı hemen indirin.


Yandex Browser Fenerbahçe İle Takımına Destek Ol

Alternatif internet tarayıcıları arasında hızla kullanımı artan ve özellikle ülkemizde yoğun kullanım oranlarına ulaşan Rus internet tarayıcısı Yandex, ülkemizde yatırımlarına devam ediyor. Son olarak dev bir anlaşma yaparak Türkiye’nin en çok taraftar kitlesine sahip kulübü olan Fenerbahçe ile bir sponsorluk anlaşması yaptı. Bu anlaşma gereğinde Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcısını kullanan her Fenerbahçe taraftarı kulübüne para kazandırmış olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Fenerbahçe taraftarı Yandex Browser Fenerbahçe üzerine yaptıkları her aramadan kulüplerine para kazandırmış olacak. Google Chrome ile büyük benzerlikler taşıdığı için kullanırken hiç yabancılık çekmeyeceksiniz. Sekme desteği, gizli arama özelliği, favoriler, yer imleri, parola yönetimi, eklenti desteği, tema desteği gibi bütün özellikleri bulabileceksiniz.

Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcısı Fenerbahçe temalı bir tarayıcıdır. Fenerbahçe’nin son maçlarına ait skorlar ve oynayacağı maç tarihi de ana sayfada size sunuluyor. Ayrıca hava durumu, para kuru, trafik yoğunluğu gibi kısayollar da tarayıcı üzerinde yer alıyor.

Yandex Browser Fenerbahçe

Siz de Fenerbahçe taraftarı olarak kulübünüze destek olmak istiyorsanız hemen Yandex Browser Fenerbahçe tarayıcısını indirin.

Yandex Browser Fenerbahçe Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 60,8 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Yandex Browser Fenerbahçe İndir – Fenerbahçe Yandex Tarayıcı İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler