Yasaklı Sitelere Giriş VPN Programı – Betternet İndir Ücretsiz

Betternet programı yasaklı sitelere girmenize izin ve ücretsiz bir VPN programıdır. Yasaklanan bütün web sitelerine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca anonim bir şekilde internette gezinmenizi sağlar. Güvenlik açısından da sizi korur. Tek tıklama ile bütün yasakları kaldırın.


Bedava Sınırsız VPN Servisi

Betternet programı Windows için ücretsiz bir VPN programıdır. Bilgisayarınızın güvenliğini koruyarak bütün engelli sitelere giriş yapmanızı sağlar ve gizliliğinizi de korur.

Sponsorlu Bağlantılar

Diğer VPN programlarından farklı olarak herhangi bir trafik sınırı ile sizi kısıtlamadan sınırsız bir bir şekilde kullanım sunar. Anonim olarak internette gezinmenizi de sağlayarak yasaklı sitelere rahatlık giriş yapmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken “Bağlan” diyerek Betternet sunucularına bağlanmak.

Özellikle ülkemizde sürekli sitelerin engellenmesini göz önünde bulundurarak Betternet programının bilgisayarınızda her daim bulunması gerekiyor. Ara sıra YouTube, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ sitelerininde engellendiği zamanlarda Betternet programı ile yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Betternet programı hızlı bir şekilde internette gezinmeniz için otomatik olarak size en iyi bağlantı hızını veren en yakın sunucuya bağlanır. Program kişisel verilerinizi de gizleyerek ve hackerların saldırısına maruz kalma endişesi olmadan sörf yapma imkanı sunuyor.

babalar-ve-cocuklar001

Betternet Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  8,5 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  3.6.0
İşletim Sistem Windows XP/Vista/Server 2008/7/8/10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Yasaklı Sitelere Giriş VPN Programı – Betternet İndir Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler