Yasaklı Sitelere Girmek İçin Güvenli VPN Programı – ZenMate İndir

Windows bilgisayarlarınızda ZenMate programı ile güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. VPN ve proxy programı olan ZenMate ile aynı zamanda bütün yasaklı sitelere de giriş yapabilirsiniz. ZenMate programı aynı zamanda üçüncü şahısların kişisel bilgilerinize ulaşmasını da engeller.


ZenMate Windows VPN İle Güvenli İnternet

Güvenli bir şekilde internette gezinmek ve yasaklı sitelere giriş yapmak için ZenMate programını kullanabilirsiniz. Masaüstü bilgisayarlarda ve laptoplarda kullanılabilen ZenMate programı en iyi VPN programlarından birisidir. Bilgisayarı başlattığınız anda otomatik olarak devreye giren ZenMate VPN istemcisi güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate Windows VPN ile internet bağlantılarını olası tehditlere karşı güvence altına alır. İnternette kimliğiniz gizlenir ve kişisel verileriniz de korunmuş olur.

ZenMate ile kendiniz proxy sunucunuzu seçerek internete bağlanıyorsunuz. Dünyanın her yerinden sunulan proxy sunucuları üzerinden yasaklı ve engelli sitelere giriş yapmış oluyorsunuz. Özellikle ülkemizde sık sık meydana gelen internet yasaklarına karşı ZenMate programı çok iyi bir çözüm oluyor. Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağların zaman zaman engellenmesi durumunda ZenMate programını kullanabilirsiniz.

zenmate

ZenMate Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 3.3
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Yasaklı Sitelere Girmek İçin Güvenli VPN Programı – ZenMate İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler