Bilgisayar Bakım ve Hızlandırma Programı – Glary Utilities İndir

Glary Utilities, dünya pazarında # 1 ücretsiz, güçlü ve all-in-one bir yardımcı programdır! PC’nizi düzeltmek, hızlandırmak, korumak ve korumak için çok sayıda güçlü ve kullanımı kolay sistem araçları ve yardımcı programları sunar.


Bilgisayar İçin Sistem Bakım Programı

Glary Utilities programı bilgisayarınızı temizlemek, hızlandırmak ve performansını artırmak için hepsi bir arada programdır. Ücretsiz olarak indirilebilen Glary Utilities programı, bilgisayarınızdaki hataları onarır, çökmeleri engeller ve donma sorunlarını ortadan kaldırır.

Sponsorlu Bağlantılar

Glary Utilities programı görev otomatikleştirme özellikleri de sunarak bazı işlemleri otomatikleştirmenizi sağlar. 20’den fazla araç sunan bu program, bilgisayarınızın performansını artırarak ilk günkü hale gelmesini sağlar.

Glary Utilities programı son güncellemeler ile modern bir arayüze kavuştu ve oldukça basit bir kullanım imkanı sunuyor. Acemi bilgisayar kullanıcıları da bu programı kullanabilir. Eskisine nazaran bilgisayar problemlerini 8 kat daha hızlı tarıyor ve detaylı bir şekilde analiz ediyor.

1 Tıkla Otomatik Bakım sekmesinde kayıt defteri sorunlarını düzeltebilir, kısayolları onarır, zararlı yazılımları temizler, sürücüyü temizler, iz belirtilerini siler, geçici dosyaları kaldırır ve başlangıcı yeniden düzenler.

Gelişmiş Araçlar sekmesinde ise 30 adet araç yer alıyor. 5 farklı kategoride 30 farklı araç bulunuyor.Bu araçları tek tek çalıştırarak istediğiniz temizlik işlemlerini yapabilirsiniz.

Editörün NOTU:

Glarysoft’un geliştirdiği Glary Utilities, uzun yıllardır piyasada yer alan en popüler sistem araçlarından birisidir. En gerekli windows araçlarını bünyesinde toplayan hepsi bir arada bir bakım programıdır. PC’nizi tarar ve temizler, geçici dosyaları temizler, gereksiz dosyaları kaldırır, kırık kısayolları düzeltir ve sizin farkına varmadığını küçük ve büyük bütün sorunları çözer. Tek tıklama ile genel bir bakım yapmanızı da sağlar. Türkçe dil desteğinin olması ve ücretsiz olması da tercih nedenlerinden biri.

Glary Utilities Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 5.73
İşletim Sistemi: Windows Tümü
  • Dikkat: Kurulum sırasında Malware Hunter programını da yüklemeyi önerir.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Bilgisayar Bakım ve Hızlandırma Programı – Glary Utilities İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler