iPhone ve iPad İçin Gelişmiş Video Oynatıcı – GOM Player İndir

iOS için GOM Player uygulaması ile mobil cihazlarda kodlamasız bütün videoları oynatabilirsiniz. Hız kontrolü, parmak hareketi, altyazı yönetimi, ışık kontrolü, 360 derece video oynatma, bulut desteği gibi özelliklere sahip.


iOS Cihazlarda Oynatılmayan Video Kalmayacak

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için GOM Player uygulaması geliştirildi. Bu uygulama bilgisayardaki bütün özellikleri iOS cihazınıza getiriyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda bütün videoları yüksek kalitede izleyebilir, altyazı seçeneklerini kullanabilir, videolarınızı buluttan izleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için GOM Player uygulaması video formatı desteği bakımından en kapsamlı video oynatma desteğine sahiptir. MP4, AVI, MKV, FLV ve benzeri bütün codec bileşenlerini destekler.Böylece bütün videoları sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

iOS için GOM Player uygulaması gelişmiş altyazı özellikleri ve arama özellikleri sunuyor. Altyazıları istediğiniz gibi özelleştirebiliyor ve GOM Player’ın kapsamlı altyazı veritabanına erişebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda uygulamanın bulut depolama alanını kullanarak bilgisayar ve mobil arasında video dosyalarını paylaşıp izlemeniz de mümkün. Böylece telefona video yüklemek zorunda kalmadan dilediğiniz zamanda ve dilediğiniz yerde bulut üzerinden videoları izleyebileceksiniz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda, GOM Player programının bilgisayarda kullanılabilen bir çok gelişmiş özelliğinden faydalanabiliyorsunuz. Video hızını özelleştirebilir, atlama / geri alma, ses kontrolü, parlaklık, çift sekme, ekran yakalama, iki parmakla dokunmaya başlama / durdurma, ayna modu, özelleştirilebilir oran, yüzen ekran ve 360 VR Modu özellikleri kullanabilirsiniz.

Videoları bulut üzerinden izlemek isteyenler için Dropbox, GoogleDrive, OneDrive, WebDAV ve FTP desteği sunduğunu da hatırlatalım.

iOS İçin GOM Player Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 244 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 9.0 ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Gelişmiş Video Oynatıcı – GOM Player İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler