Mac İçin CS: GO İndir – Counter-Strike: Global Offensive İndir

Counter-Strike: Global Offensive oyununu Mac bilgisayarlarınızda oynayın. Tek kişilik ve çok oyunculu modları ile savaşın. Takımınızı kurun teröristlere karşı savaşın yada terörist olun.


Mac İçin CS: GO

Windows bilgisayarla birlikte Mac bilgisayarlar için de Counter-Strike: Global Offensive yada kısaca CS:GO oyunu çıkış yaptı. Dünya genelinde Mac kullanıcılarının en çok oynadığı oyunlardan birisi de CS:GO oyunudur. İlk çıktığı günden bugüne kadar popülerliğini hiç kaybetmeyen ender oyunlardan biridir.

Sponsorlu Bağlantılar

Counter-Strike: Global Offensive oyunu, profesyonel oynamak isteyenler için de destek sunan oyunda çok sayıda profesyonel çevrimiçi lig bulunuyor.

MAC bilgisayarlarda CS: GO oyununu kendi başınıza da oynayabilirsiniz, çok oyunculu modda diğer insanlarla birlikte de oynamanız mümkün. Oyuna başlarken Ölüm Oyunu, Zombi Modu ve benzeri çeşitli modlardan birini seçebilirsiniz. CS: GO yeni oyun modları, chat sistemi, lider panoları ve daha fazla özellik sunuyor.

Oyunda hedef rakiplerinizi ortadan kaldırmak.  happy wheels demo Oyunda teröristlerden oluşan bir ekibe bağlılığınızı taahhüt ederek birden fazla haritayı oynama şansına da sahip olabiliyorsunuz.

Popülerliğini hiçbir zaman yitirmeyen, oyunculara istediğini sunan ve aynı zamanda her daim eğlenceli bir oyun olmayı başaran Counter-Strike: Global Offensive, kesinlikle oynamaya değer.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • MacOS X 10.6.6 ve üzeri işletim sistemi
  • Intel Core Duo işlemci (2GHz veya daha üstü)
  • 2 GB RAM Bellek
  • ATI Radeon HD 2400 veya daha üstü / NVidia 8600M veya daha üstü ekran kartı
  • 15 GB kullanılabilir depolama alan

Counter-Strike: Global Offensive Oyun Detayları

Lisans: Ücretli
Boyut: 1,8 GB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: MacOS X 10.6.6 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin CS: GO İndir – Counter-Strike: Global Offensive İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler