Türkçe Ücretsiz Ofis Programı – Ashampoo Office Free İndir

Ashampoo Office Free programı ile güçlü ve kullanımı kolay bir ofis programına sahip olacaksınız. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip olan program Word, Excel veya PowerPoint belgelerini de destekliyor.


Bedava Ofis Programı Arayanlara

Ashampoo Office Free programı alternatif ofis programı arayanlar için iyi bir çözüm oluyor. Paralı sürümü de bulunan bu ofis programı, temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız açısında fazlasıyla yeterli gelecek. Ashampoo Office Free programı özellikle Microsoft Office formatları ile uyumludur. Yani bu program ile Word, Excel veya PowerPoint dosyalarını görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve yeniden kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Ashampoo Office Free programı ile yeni Word, Excel veya PowerPoint belgeleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca programın USB flash bellek desteği de bulunduğu için taşınabilir ofis programı özelliği bulunuyor. Bu sayede Ashampoo Office Free programını USB belleklerinize kurabilir ve gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Bu ofis paketinin diğer bir özelliği ise tüm belgelerimizi PDF formatında yazdırabilme happy wheels demo imkânı sunmasıdır. Ashampoo Office geniş bir görüntü kitaplığına, her tür belge için form ve şablonlara sahiptir. Ayrıca sunumlara eklediği efektler için DirectX’den tam olarak yararlanabilme özelliğine sahiptir.

Ashampoo TextMaker, PlanMaker ve Presentations

Ashampoo Office programı Word’ün karşılığı olan TextMaker, Excel karşılığı olan PlanMaker ve PowerPoint karşılığı olan Presentations yazılımlarını içeriyor.

Ashampoo TextMaker kelime işlemcisidir ve metin belgeleri oluşturmanızı sağlar.

Ashampoo PlanMaker ile elektronik tablolar ve çizelgeler oluşturabiliyorsunuz.  XLS ve XLSX dosyaları ile tam olarak uyumlu bir şekilde çalışır.

Ashampoo Presentations ile sunumlarınız için harika şablonlar, parlak animasyonlar ve DirectX teknolojisine dayalı geçişler ekleyebilirsiniz.

Ashampoo Office Free Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 104 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 12.0.0.959
İşletim Sistemi:  Windows 7 ve üzeri sistemler
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Ofis Programı – Ashampoo Office Free İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler